Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Élő 100/200

• Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.121
      Nem találtam megfelelőbb topicok, ezért ide tenném be a nemrégiben lejátszott egyik érdekes leosztásomat:

Éjszakai óra, a cashasztalon épp mozgolódás volt, úgy tűnik feloszlik, de azért még próbáltunk embereket meggyőzni, hogy kéne játszani, közben 3-unknak még osztottak.

Gombon ülve AKo-t kapok (A káró, K pikk)
      Emelek 700ig, kisvak call, nagyvak dob. Kisvakról tudni kell, hogy nem fish, több este is játszottam már vele, viszont olyan nagy plusszokat nem láttam tőle, nem sok vizet zavart, inkább mindig minuszolt picit, átlátszó blöffjei voltak, könnyen olvashatónak tűnt a játéka.
      Mindketten elég deepek voltunk.

Szóval megadta. Flop: J (káró) T (káró) 8 (vmi fekete:D )

Ugyebár lett egy kéthelyen lyukas sorom, két fölélappal, meg egy backdoorflössdraw.
      Ő check, én emelek 1200. Call.

Turn: 9 (káró)

Megjött a sorom, erősödött a flösshúzóm.
      Ismét check, én emelek 2500. Call.

River: Q (káró)

Egy pillanatra tanácstalanság ült ki az arcára, akart vmit csinálni, aztán elbizonytalanodott, gondolkodott. Majd egy allint mondott, vagyis kaptam egy hatalmas overbetet, kb 40.000Ft-tal. Előttem kicsit több mint 30.000 volt még.

Szóval összegezve riveren a helyzetet:

board: 8 (fekete), 9 (káró), 10 (káró), J (káró), Q (káró)

Nekem lett egy A magas flössöm, és erre jött a 9000es kasszára egy allin, ami nekem 30.000-rel ér fel.

A végkimenetelt az elemzés után szeretném közölni, miképp az akkori gondolataimat is.

Szóval várom a véleményeket erről a leosztásról, ki mit tenne riveren, illetve ki mit tett volna másképp a parti alakulása folyamán?
  • 1 válasz
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      Szerintem sima call, ha a 8, vagy K van nála, az cooler. Az is lehet, hogy csak az asztalon lévő sorra blöfföl, esetleg egy K van nála, és az akarja, hogy hidd azt, hogy blöfföl, illetve ugyanez AKval.