[SH] NL10 SH (HU) 85s

• morrrs
      morrrs
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.158
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $7,10
      Hero:
      $11,90

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (2 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with 8:diamond: , 5:diamond: . SB posts a blind of $0,10.
      Hero raises to $0,40, SB calls $0,30.

Flop: ($0,80) 6:diamond: , 4:diamond: , A:club: (2 players)
      SB bets $0,40, Hero calls $0,40.

Turn: ($1,60) 2:heart: (2 players)
      SB bets $0,40, Hero calls $0,40.

River: ($2,40) 9:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $10,70 (All-In), SB calls $5,90 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $14,20

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, nine high (8d 5d)
      SB shows a flush, king high (Kd 7d)

SB wins with a flush, king high (Kd 7d)
  • 3 válasz
    • walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Hát ez elég érdekes line volt az egyszer biztos. :D
      Nálam flop nagyobb c-bet turn normális méretű bet(esetleg check) és egy raise-re emelés mértékétől függően c/f ezekután riveren kicsit nagyobb lesz a pot mint a stackje és akár mehet a push is, mert nem valószínű hogy flushre tesz.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      nekem tetszik a flop és turn call a jo pot odds miatt, és ok a push a riveren, bár nem calloz igy sok rosszab, max ha vmi uberfishrol van szo, ezért csak normál vbetelném, de a flush vs overflush az cooler.
    • walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Original von walter36 Hát ez elég érdekes line volt az egyszer biztos. :D
      Nálam flop nagyobb c-bet turn normális méretű bet(esetleg check) és egy raise-re emelés mértékétől függően c/f ezekután riveren kicsit nagyobb lesz a pot mint a stackje és akár mehet a push is, mert nem valószínű hogy flushre tesz.
      Pfff azt hiszem nem fórumozok többet ilyen "későn/korán" totál elnéztem én azt hittem hogy te hivogattál ilyen kicsiket pozicióból preflop agressorként! Mentségemre legyen mondva ekkor én már félig aludtam. :D :D :D