50??

• 4 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von viuska2008 Elküldtem az igazolványom másolatát a biztonság kedvéért vagy 3-szor vagy 5 alkalommal írtam levelet de sem pénz sem válasz.Úgy látom már az elején kitaszított a stratégia.
      Üdv!

A kulcsszó: türelem.
      3-án regisztráltál, ma ötödike van.
      A kezdőtőke átfutási ideje, 4-5munaknap is lehet, még ha ez nem is annyira jellemző.

Mivel bekértük tőled az adatokat, így ebben a fázisban, ha valami gond lesz az átutalással jelentkezni fogunk. Ha nincs gond, meg fogod kapni a pénzt.
      De arra nincs lehetőség, hogy az eljárást meggyorsítsd, nem lenne fair másokkal szemben :)

A levelekről: ha email írsz, arra senki nem fog válaszolni, ha üzenetet írtál a supportnak a segítség menün keresztül, annak a feldolgozása is időt vesz igénybe, ez akár 2nap is lehet. A support eléggé leterhelt.
      Sőt minden alkalommal amikor újabb üzenetet küldesz visszakerülsza lista végére, és újra ki kell várnod a sort.
    • freechains03
      freechains03
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.05, Hozzászólások: 2.693
      Hello,

Ha nyitsz még 3 ilyen 50? topikot, különböző hosszúságú ?? fűszerezve azzal csak magadat húzod.

A pókerjátékos legfőbb erénye a türelem. Jól hangzik mi? :f_wink:

szerk: Vale, már megint jól végzed a munkád... és gyorsan :f_biggrin:
    • Szesze1
      Szesze1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.01, Hozzászólások: 56
      Nekem is hasonló problémám van (bár én csak 1x küldtem el a dolgokat:) , utánanéznétek, hogy van-e valami probléma vagy minden oké csak várnom kell?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Légy türelmes, ha minden rendben van az adataiddal, akkor a kezdőtőke 2-5 munkanapon belül átutalásra fog kerülni. Ha ez mégsem történne meg, akkor pedig írj egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak.