Kezdőtőke !! :-)

• FooDee81
      FooDee81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 17
      Sziasztok!

Remélem valaki olvassa hamarosan a levelemet.
      Valamennyire tudok angolul, de a mostani levélben lehet hogy én nem értek valamit:
      Dear FooDee81,

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail at PartyPoker. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
      Jeff

Itt most az lenne a kérés, hogy a Partypokeres pénztárban töltsem ki az adataimat megfelelően?
      De én nem is oda reggeltem!!!! Hanem a Fulltiltre. Ahol kitöltöttem mindent a leírások szerint.
      Valaki tudna nekem segíteni?
      Köszönöm!
  • 23 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Valami félreértés történt. Válaszolj erre az üzenetre, és írd meg, hogy te a FullTiltre kérted a pénzt. Írd bele légyszi a FullTiltes felhasználó neved is, amit a regisztrációkor választottál.
    • tibi1987
      tibi1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.31, Hozzászólások: 256
      szia itt azt írja hogy nem tudják utalni a pénzt mert nem regisztráltál a kasszás (cashier)részbe avagy kaptál egy emailt amit nem igazolzál vissza a megfelelő kóddal leírja a lépéseket hogy hogyan tudod ezeket megtenni
      és miután ezeket megtetted küldj nekik egy emailt hogy tudják utalni a pénzt
      elvileg a partypoker számládat írtad be
      de ezt én nem tudhatom csak a levelet fordítottam
    • FooDee81
      FooDee81
      Bronz
      Köszi!

Nagyjából én is ezt vettem ki belőle. de tényleg a Full Tiltet írtam neki.
    • tibi1987
      tibi1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.31, Hozzászólások: 256
      írj egy levelet mégegyszer nekik és akkor sztem rendezve is van a dolog
    • FooDee81
      FooDee81
      Bronz
      Üdv ismét!

Remélem, hogy csak egyedi eset vagyok, nem vagyok a legbénább számtechből, de már hihetetlen, hogy nekem nem tudják elutalni a lóvét, pedig már ellenőriztek is engem. De akármelyik pókerterembe is reggelek sehová sem tudják elutalni???? Ez már számomra elég valószínűtlen.
      Kaptam egy újabb levelet, és nagyon örülnék neki ha valaki kibogozná nekem, hogy mit is szeretnének:
      (Ez a levél azután jött, hogy megírtam nekik hogy a fulltiltre reggeltem egy új néven)
      Dear FooDee81,

I apologise, I sent you the wrong text.
      Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff

Most a pacific pokert letöltöttem a megadott linkről. Létrehoztam a felhasználómat. És erreföl nem lehet beírni a 3. lépésénél a nevemet a Pokerstrategy honlapon!!!!! Lehet ez???? Már csak ennyi hiányozna az utaláshoz szerintem!

Valaki tudna már segíteni???

Üdv
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ha megcsináltad a pacifices számlát, akkor csak annyi dolgod van, hogy válaszolt az üznetre, beleírod, hogy a pacit választottad, és a választott felhasználónevet.
    • ThisISparta
      ThisISparta
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 7
      Lenne egy kérdésem. Van itt olyan felhasználó, aki az összes cikk által összegyűjtött tudásból MEGÉL? Aki kizárólag ezekből származó jövedelmekből tartja el magát?
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 8
      Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy én többször is irtam az ügyfélszolgálatnak a napokban de nem reagálnak semmit.Ilyenkor mi a teendő?
      nano19
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von ThisISparta Lenne egy kérdésem. Van itt olyan felhasználó, aki az összes cikk által összegyűjtött tudásból MEGÉL? Aki kizárólag ezekből származó jövedelmekből tartja el magát?
      Akadnak páran. :f_wink:
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      @nanoka19

Az üzeneteidet angol vagy magyar nyelven írtad, illetve a Segítség menüponton keresztül próbáltad felvenni a kapcsolatot?
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Igen igen angolul irtam de semmi
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Rákérdezek, hogy miért nem kaptál idáig választ.
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Ok.Köszönöm szépen :s_thumbsup:
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Érdeklődnék hogy jutottál e valamire?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Kérünk egy kis türelmet, üzeneteidre várhatólag 2-3 munkanapon belül meg fog érkezni a válasz.
    • naiter1
      naiter1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.03, Hozzászólások: 5
      Sziasztok! megkérdezhetném hogy ez pontosan mit jelent? regeljek egy partypokerrre, én már regeltem egy full tilt-re? most akkor mi legyen?

Dear naiter1,

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail at PartyPoker. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
      Jeff
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Azt mondja, nem tudtuk átutalni a pénzt, mert nincs aktiválva a Partypokeren az emailed.

Menj a Cashier-->Deposit részbe. Töltsd ki az adataidat, majd az ezután felugró befizetés ablakot zárd be.
      Kapni fogsz egy kódot emailbe, amire az Account, Validate/Change Email részben kell beírni.

Ha kész vagy, válaszolj a kapott üzenetre.

Ha gondot okoz angolul fogalmazni, akkor egyszerűbb leveleket le tudsz fordítani ezzel:
      http://www.webforditas.hu/
    • nanoka19
      nanoka19
      Bronz
      Köszönöm megjött a dodo :s_cool:
    • adyka008
      adyka008
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.12.21, Hozzászólások: 1
      én már EGYSZER KITÖLTÖTTEM HELYESEN VAGY 2 HÓNAPJA A PÓKERKVIZT ÉS MÉG MINDIG NEM JÖTT EGY DEKA PÉNZ SE SEHOVA NAGYSZERÜ ÁTVERÉS AZ EGÉSZ LEGALÁBB VALAKI VALAMIT TEHETNE ÉRTE....
    • 1
    • 2