kérdéshalmaz:)

• TibKoooo
      TibKoooo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.20, Hozzászólások: 8
      Tiszteletem ismét az uraknak !

először is köszönetet szeretnék mondani az oldal adminjainak a gyors hiba elhárítás terén tudtam reggelni a titanra.

- 2 kérdésem lenne :

első a 100 dolláros bonusz amit majd kapok azt hogyan kell majd esetleg lehívni a számlára mikor jön ez elő és hogy hogyan tudom azt kezelni.

a 2. kérdésem arra irányulna hogy ezzel az 50 dollárral elkezdek játszogatni majd tovább tovább és hogy ha esetleg elvesztem akkor van e valami szankciója a dolognak..

köszönet Kói Tibor
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      1. A 100$ bonuszt 10$-os egységekben fogod megkapni, minden 140 strategy pont után kapni fogsz 10$-t.
      A strategy pontokat a megjátszott kezeid számával arányban tudod gyarapítani.

2. Az 50$ elvesztésének semmilyen következménye nincs.
      Onnantól, hogy megkaptátok, ez már a ti pénzetek. Tessék vele úgy is bánni! :)
    • TibKoooo
      TibKoooo
      Bronz
      és automatikusan fogom kapni vagy valamit kell intézni hozzá? tehát ha elérem a 140 pp -t akkor automatikusan hozzáírodik a számlához ?
    • TibKoooo
      TibKoooo
      Bronz
      elírtam a születési dátumomat az adattáblába 89 03 01 et írtam pedig 89 01 03 szal jan 3 . kitudodm valahogyan javítani?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von TibKoooo elírtam a születési dátumomat az adattáblába 89 03 01 et írtam pedig 89 01 03 szal jan 3 . kitudodm valahogyan javítani?
      Írj egy jegy -et a Supportnak, hogy rosszul adtad meg a születési dátumodat, és szeretnéd módosítani a hibát.

Original von TibKoooo és automatikusan fogom kapni vagy valamit kell intézni hozzá? tehát ha elérem a 140 pp -t akkor automatikusan hozzáírodik a számlához ?
      Igen, automatikusan jóváíródik a számládon a megkapott bónuszösszeg. Fel fog ugrani egy kis ablak, amiben értesíteni fog a Titan az eseményről.