Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 FR AJs BB flop-turn gondolatok

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      az eredeti emelő egy normális fazon, ellene dobtam volna OOP, de BU igazi fish volt: 42/9/2,8 175 hand alapján, igazi run-ja volt.

Reménykedtem egy jó drawy flopban.

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP1 ($227.80)
      MP2 ($100)
      CO ($54.85)
      Button ($244.85)
      Hero (SB) ($100)
      BB ($132.75)
      UTG ($109.55)
      UTG+1 ($89.85)

Preflop: Hero is SB with J, A
      2 folds, MP1 bets $3, 2 folds, Button calls $3, Hero calls $2.50, 1 fold

Flop: ($10) 5, Q, 5 (3 players)
      Hero bets $7, 1 fold, Button raises $14, Hero calls $7

Itt lead mellett döntöttem, mert ha az eredeti emelőnél erős lap van ( a QQ az gáz sajnos, de vállaltam), és visszaemel, akkor egy shove-al elegendő kiszállási részesedést tudok csinálni a húzóm mellé. Furcsa. és gyanús volt a minRR, de az esélym bőven megvolt, mivel a kassza nem volt még nagy ak megadtam.

Turn: ($38) A (2 players)
      Hero checks, Button bets $10, Hero raises $83 (All-In), Button calls $73

Itt már csak azt kellett eldöntenem, hogy hogy rakom be stacket. Meg sem fordult a kezemben, hogy eleresztem. a C/R-tválasztottam.

River: ($204) 2 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $204

Ki hogyan csinálta volna? Nagyon őrölt a line?
  • 3 válasz
    • bumbi999
      bumbi999
      Black
      Regisztrált: 2008.03.12, Hozzászólások: 1.742
      Nem értem miért pusholsz turn. Nut FD-d van mitől félsz? Hameg value push, szerited megadja Q, A vagy 5-ös nélkül? Ez a kis bet vagy tripszet vagy totál semmit jelent számomra. Ha tipsz úgyis verve vagyunk, ha valami gyenge hand, akkor hadd folytassa. Tuen c/c, river szintén, ha lejön a flösh akkor c/r push mehet.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Original von bumbi999 Nem értem miért pusholsz turn. Nut FD-d van mitől félsz? Hameg value push, szerited megadja Q, A vagy 5-ös nélkül? Ez a kis bet vagy tripszet vagy totál semmit jelent számomra. Ha tipsz úgyis verve vagyunk, ha valami gyenge hand, akkor hadd folytassa. Tuen c/c, river szintén, ha lejön a flösh akkor c/r push mehet.
      akkor jó megoldásnak tűnt, mert az arc egészen elképesztő mutatásokat tudott produkálni, és sok értéket reméltem A-októl. Mindenesetre a line végével kapcsolatban teljesen helytálló amit mondasz: túl elhamarkodottan toltam be.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Szerintem is elhamarkodott volt a push.
      Ha ezt mondod:
      az arc egészen elképesztő mutatásokat tudott produkálni

akkor hagyni kell emelni. Hisz egy ilyen move után a roszabb kezeket mind elfogja dobni.