kezdeti nehézségek

• GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      sziasztok!
      nem rég kezdtem el játszani 0.02$-0.04$-es limiten FL es játékokat a Party Pokeren. Az 50$-os kezdőtőkém pedig szép lassan apadni kezdett. 3 napja játszok mondhatni elég sokat, és azt hiszem kellőképp elsajátítottam a kezdő stratégiát (fehét színűt), és a broznak még nem akarok komolyabban neki vágni, hisz azt írja mindent csak szép sorrendbe, valamint nagyobb tétekre se mertem áttérni.

Kérlek adjatok egy két tanácsot mire kell még figyelnem, amik még az elején egy kis előnyhöz juttathatnak. Talán túl alacsony téten játszom? Vagy rossz időben?

Most is játszottam egy srác ellen, aki egyszerre 4 asztalon tolta. Mégis pozitív mérlegben volt, én pedig egy asztalon is bár az elején nyertem 0.5$-t, aztán buktam szép lassan 0.6$-ot. Megpróbálom még1x átnézni a leosztásaimat, hogy kiszűrjem mit hibáztam. De azért hátha el tudtok még egy két kezdő tanáccsal látni.

Köszi
  • 2 válasz
    • Taskforce
      Taskforce
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.18, Hozzászólások: 877
      Pár jó tanács(bár nem Fl-eztem sokat,de asszem ebbe mindenki egyetért) 10cent/20cent alatt ne kezdjél Fl-ezni mert megesz a rake.Innen is minél elöbb próbálj feljutni,vágd be a kezdőkéz táblázátot és játsz soakt,ha egyről a kettőre akarsz jutni:) Nyugodtan olvasd el a bronz részleget is és szintán vágd be! 2-3 ezer leosztásbol ne vonj le túl sok következtetést!Ja és sok kézelemzés sok edzés sok video főleg az elején!Sok szerencsét:)
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      köszönöm a tanácsod. megfogadtam amit mondtál és tényleg sokkal jobban megy 0.10$-0.20$-as limiten. :)