befizetés

• raczzsus
      raczzsus
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 7
      Hali

Azt szeretném kérdezni hogyha szeretnék még pénzt feltenni a számlámra a pokertermemben és ha ezt moneybookerssal szeretném akkor milyen számlát kell csináltatnom? elég ha bemegyek a bankba és azt mondom szeretnék egy bankszámlaszámot nyitni és arrol már tudok moneybookersra utalni?

A moneybookers regisztrációnál meg kell adni a bankszámla számom? ezt csak azért kérdezem hogy esetleg lehet-e akármilyen számlárol moneybookersra pénzt feltenni?

és ha megkell adni számlaszámot akkor mindenhol e-mailnek névnek egyeznie kell mind a moneybookersen és a pokertermeknél?

válaszotokat előre is köszönöm
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Értelemszerűen szükséged lesz egy bankszámlára az átutalásokhoz. Egy egyszerű számla megfelel, én e célból a Raiffeisen bankot ajánlom VISA Classic kártyával.
      Moneybookers regisztrációnál a számlaszámod meg kell adnod, más tulajdonban lévő számláról nem engedélyezett a pénzmozgatás. A pókertermes - Moneybookerses e-mail címek különbözhetnek egymástól.
    • Snix164
      Snix164
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.02, Hozzászólások: 22
      Ha szeretnék befizetni arra vagyok kiváncsi hogy lehetséges e a bankban a számlára való befizetés.Szóval nem bankkártya nem saját banknál létező számláról hanem csak közvetlek a bankba bemegyek és megadom a poker accountom számlaszámát.Ez lehetséges?És ha igen akkor valaki irhatna nekem egy részletes informáló leírást előre is köszönöm:)