50$ kezdőbónusz

• kenny0011
      kenny0011
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.13, Hozzászólások: 104
      hi igényeltem kezdőbónuszt de folyamatosan azt írják ,h vmi nem jó pedig a leírások szerint regisztráltam ezt az üzenetet kaptam:
      The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.
      A pacific pokerrel is így jártam
      bwinen meg már van számlám másra meg nem nagyon akarok regisztrálni
      szerintetek miért lehet ez?
      köszi
  • 4 válasz
    • tibi1987
      tibi1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.31, Hozzászólások: 256
      sztem már régebben csináltál számlát oda és azért nem tudják utalni mert nem a bónuszkóddal regisztráltál
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Stars esetében csak annyit írtak, hogy nem fogadták el a kezdőtőke utalást.
      A teremnek joga van megválogatni, hogy kinek fogadja el a kezdőtőkéjét. Természetesen nem adnak ki információt arról, hogy mi alapján szűrik a játékosokat.
      Ez ellen nem lehet tenni semmit.

szerintetek miért lehet ez?

Bármiért, illetve azért, mert "valami nem jó" Sajnos ennyi információból ezt senkii nem fogja neked megmondani.

A Ps supportjától lehetne megkérdezni, hogy mit kéne csinálnod, hogy a Pacificre meg tudd kapni a pénzt.
      Vagy írhatsz egy levelet a pacific supportjának, hogy most regisztráltál, de elrontottál valamit, és szeretnéd, ha bekötnék a számládat a Pshez.
    • kenny0011
      kenny0011
      Bronz
      nem volt még bónuszom egyik teremben sem ez teljesen biztos a regisztrációt is az útmutatónak megfelelően végeztem el
    • kenny0011
      kenny0011
      Bronz
      bocs nem bónuszom regisztrációm