Pacific Poker telepítés/reg.---> ?(

• Alfyee
      Alfyee
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.05, Hozzászólások: 3
      Tisztelt Ügyfélszolgálat!
      A problémám a következő: akármennyire is igyekeztem körültekintően eljárni a pókerterem kiválasztásakor, az nem olyan egyszerű! Most, hogy tömény órákat elemezgettem az egész komplex minimátrixot, majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy nem szabályosan hajtottam végre a műveletet. Találomra a Pacific Pokert jelöltem meg, bár ez nem biztos, hogy szerencsés döntés volt..
      Ha a megérzésem nem csal, akkor nem 'Strategy'-s regisztráció lett belőle. Olvastam, hogy ennél a regisztrációnál másra is figyelni kell, de ekkor már igazi szakbarbár módjára berongyoltam a terembe...
      Ilyen esetre nem találtam sehol egy ellenőrző pontot, így teljesen tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem!
      Hol tudom leellenőrizni, hogy egyáltalán sikeresen vittem-e véghez a bónuszhoz szükséges folyamatot? Bevallom nem célom az összes létező terembe regisztrálni, maga a játék az, ami érdekel. ( az ingyen kezdőtőke se rossz..:) )Ennek ellenére 2 nap alatt a második otthonom lett ez az oldal, s szánalmasan kisszámú leosztásra jutott csak időm, a problémára viszont nem találtam egyértelmű megoldást. Ezért kérném a segítséget, hogy minél előbb beülhessek egy jót játszani! :)
      Ha elszúrtam a regisztrációt, akkor számomra megszűnik a bónusz, mint lehetőség, vagy egy másik oldal kiválasztásával ( és persze körültekintő regisztrálással ) még menthető a történet?
      Az utólagos információgyűjtés fényében a legkedvezőbb helyzet egy új terembe való belépés lenne, mert -valljuk be- az említett oldalnak a híre nagyon finoman szólva negatív. Ha csak a tizede igaz a hallottaknak ( de még ha annyi sem ), a kedvem teljesen elment tőle! Mint említettem a játékot szeretem ( kőkeményen függöny vagyok... =) ), ezért nem szeretnék árnyakat felfedezni a kedvenc szórakozásomban. Márpedig az emberi agy sajnos /szerencsére mélyen tárolja a veszélyt jelző emlékeket, így véd a bajoktól, hiszen ettől leszünk résen. De sokszor rémképeket generál, merevvé tesz, s ott hasal el a stratégia...
      Lelkesedés nélkül, állandó gyanakvásban pedig nem lehet hosszú karriert futni az élet más területén sem, nemhogy itt! Nincs kedvem úgy nekilátni egy számomra teljesen új dolognak, hogy sztereotípiákkal ( vagy negatív tapasztalatokkal ) fertőztek meg, s nem én alkothattam véleményt. Óriási hátránnyal indulnék! A pókerezés örömét márpedig nem hagyom elrontani sem a vészmadaraknak, sem egy 'anti-felhasználóbarát' sokad osztályú programnak, ami csak annak köszönheti létjogosultságát, hogy pókerezhetünk általa.
      Remélem érthetően vázoltam a kellemetlen helyzetet, s bízom benne, hogy súlyosságát tekintve is hasonlóképp gondolkodunk.
      Segítségeteket előre is köszönöm, bízom a mielőbbi válaszban: Alfyee
  • 12 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Kezdjük az elején, a fórumot nem olvassa az ügyfélszolgálat. A support azokat az üzeneteket olvassa, amiket a segítség menüpontban küldenek nekik.

Regisztráció esetén mindig egyetlen dologra kell figyelni, követni kell lépésről lépésre a leírást!

Az, hogy jól csináltad-e a számlát akkor fog kiderülni, ha megpróbálják elküldeni a kezdőtőkét, és sikerül avagy sem.

Na itt jön a rész, amit nem értek: milyen leosztásokról van szó? Fizettél be saját pénzt?

Mindenki egyszer megkaphatja a kezdőtőkét, így ha elrontottad, a reget, kérheted másik terembe.

Ameddig nem küldjük ki a pénzt, addig még lehetőséged van másik terembe kérni.
      A segítség menüpont alatt kell erről egy üzenetet írni a supportnak.
      Ameddig nem bólintanak rá, addig ne regisztrálj másik terembe.
      Az üzenetek beérkezési sorrendben leszenk feldolgozva, így ha azelőtt kiküldik a pénzt, hogy olvasnák ezt az üzenetet, akkor így jártál.
      Jelenleg nem tudunk magyar nyelvű üzeneteket feldolgozni.

Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan.
    • Alfyee
      Alfyee
      Bronz
      Hello!
      Hú!Ez a gyorsaság kellemes meglepetés ennyi nyűg után!
      Úgy vettem részt leosztásokban, hogy a Pokerstarsnak már jó ideje tagja vagyok,s ott csillapítottam a póker-éhségemet. Ha jól tudom lehet Pokerstrategy-n kívül is póker karriert építeni, nem tiltja egy általam olvasott szabályzat sem.

Ja, elnézést az informálatlanságomért, nem vagyok tisztában még az itteni dolgokkal, nincs egy hete, hogy életemben először hallottam a Pokerstrategyről!
      Elszáll mellette az idő, még ha nem is játszik az ember!
      A supportnak pedig elő az angolt.. O.K., köszönöm szépen a segítséget, jó éjt!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Persze lehet, csak nekem az jött le, hogy Pacificről írod, hogy nem tetszett a játék :)
    • Alfyee
      Alfyee
      Bronz
      Teljesen jogosan hitted azt..Átolvastam, s tényleg ki lehet belőle hallani azt a verziót is.
      De nem erre akartam utalni!Azon háborodtam fel, hogy vannak olyan elemek, akik totál el tudják venni az ember kedvét a negatív hozzáállásukkal! Pedig ha gyakorolnának egy kis önkritikát, akkor még hasznuk is lehetne belőle. De nem!!! A bukták teszik élvezetessé a győzelmeket, s nagyon sokat lehet tanulni belőlük. Csak azért mondom, mert az a valaki, aki felidegesített, egy komplett összeesküvés-elméletet gyártott az elvesztett partijai magyarázására.
      Még azt is írta, hogy az Isten óvja azt, aki beregel oda! Engem nem egy teremmel szemben.
      Itt néztem egy nagyot! Ez tőlem idegen, sőt demoralizálóan hat. Szerintem ha most nem válaszolsz ilyen hamar, akkor itt hagytam volna a félig kész karakteremet...Na de így most írok a supportnak, mert ezer, hogy nem jó a dolog, annyit kiderítettem. Minden jót,s még egyszer köszi!
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      PacificPoker bonusz NEM... de miért?

Kérlek benneteket, segítsen valaki, mert ezt már nem értem.
      A sikeres teszt után, kénytelen voltam a Pacific terembe regisztrálni, és számlát nyitni....a leírás alapján... mert a Pokerstaron már volt a szánlán valós forgalom igy oda nem tudták utalni az $50-t.
      Megcsináltam a regisztrációt, visszaírtam a PokerStrategy-nak a számla nevét, és most folyamatosan azt írja, hogy válasszak másik termet, mert itt elhasználtam már a bónuszt. Nade mikor????.
      Fulladjak meg ha ezt értem.
      Nem akarok minden terembe regisztrálni.
      Ezt írják:
      Dear kocici52,

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff

Pedíg mindent úgy csináltam ahogy le volt írva.
      Ha tud valaki magyarázatot kérem segítsen!!!!!
      Köszönet mindenkinek.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Igazából teljesen mindegy, mi a magyarázat. (De 90%-ban az, hogy a felhasználó elrontotta a regisztrációt)
      Nem viccből írjuk, hogy válassz másik termet, hanem mert oda már nem tudjuk elküldeni a kezdőtőkét. És nincs mód a hiba javítására sem.

Valószínűleg a 2. regisztrációval már nem lesz semmi gond.
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      Köszönet a gyors válaszért.
      Ezek szerint másik terembe kell regisztrálnom.
      Melyiket javasolnád???
      Az Everestnél regisztrált vagyok,
      --a PartyPoker-nál regisztrált vagyok,
      --és mostmár a Pacific-nél is.
      Igaz ezeknél, nincs valódi pénzes játékom.
      A PokerStar-nál van valódi játék.
      Igy Te melyiket ajánlanád????? Sokat adok a véleményedre, mivelebben nem vagyok járatosannyira a témában.
      Ja és bocsánat a +2db elhibázott témaindításért, ami az alap hsz.t. tartalmazta, az az igazság, hogy figyelmetlen voltam. Legközelebb jobban vigyázok.
      Köszönettel : kocici52.....K.László.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      A terem attól függ, hogy mit is akarsz ott játszani.
      Egyébként Partynál ha csak játékpénzes számlád van, akkor elvileg nyithatsz újat.
    • zidani
      zidani
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.22, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy én már két teremben is sikeresen megszereztem az 50 dolcsi kezdőtőkéket.
      Ez lenne a harmadaik, a Pacific pokeron. Szóval ha meglenne a 888 strat pontom, tudnám igényelni a kezdőtőkét?

Köszi előre is!

üdv
      D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

A válasz igen.
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Azért marha jó hogy másnak van lehetőség másik termet választani nekem meg nem lehetett ..ez is milyen alapon megy????

igaz már nem is kell az 50 dollár ,száradjon a PS lelke rajta hogy nem keresnek velem :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von asromafan82 Azért marha jó hogy másnak van lehetőség másik termet választani nekem meg nem lehetett ..ez is milyen alapon megy????

igaz már nem is kell az 50 dollár ,száradjon a PS lelke rajta hogy nem keresnek velem :D
      Pár hónapja tag vagy mér, igazán illene tudnod, hogy mennek errefelé a dolgok :P