[SH] NL10 SH AKo

• HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $5,61
      Hero:
      $10,45
      BU:
      $15,80

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:club: , K:diamond:
      Hero raises to $0,40, 2 folds, BU calls $0,40, SB folds, BB calls $0,30.

Flop: ($1,25) 8:diamond: , A:spade: , K:club: (3 players)
      BB checks, Hero bets $0,89, BU calls $0,89, BB folds.

Turn: ($3,03) T:spade: (2 players)
      Hero bets $2,16, BU raises to $7,02, Hero calls $7,00 (All-In), BU calls $2,14.

River: ($21,35) 5:diamond: (2 players)

Final Pot: $21,35
  • 6 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Rendben volt ez így, egy QJ és egy 88 lehet nála ami ver minket, de lehet nála AT, AJ, AQ, KT is, amit mi verünk.
    • walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Original von Jamm Hello,

Rendben volt ez így, egy QJ és egy 88 lehet nála ami ver minket, de lehet nála AT, AJ, AQ, KT is, amit mi verünk.
      Szerintem is ok a megjátszás, de én a Jamm által említett lapok többségét kizárnám, mivel ez egy 11/10-es tehát nagyon feszes játékos.
      A kézskálájából az AT-t, KT-t és a QJ-t rögtön kivenném. AJ-val és AQ-val nem hiszem hogy így játszana tehát marad a 88!!! ;)
      Ja és ha netán AA,KK volt nála amit szintén nem tartok valószínűnek akkor rögtön notes.

Ui.: Légyszi írd meg hogy mi volt nála mert erre most kíváncsi vagyok! :D
    • HEON
      HEON
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.06, Hozzászólások: 1.739
      88 persze. a leosztáÉn azért tettem be ezt mert az ilyen feszes játékosok általában pockettal adnak meg szet value-ért.Ezzel teljesen egyetértek:
      A kézskálájából az AT-t, KT-t és a QJ-t rögtön kivenném. AJ-val és AQ-val nem hiszem hogy így játszana tehát marad a 88!!!

AJ, AQ-val nem pusholna.

A kérdés el lehet-e (kell-e) engedni a statok alapján. Mert most nem fish ellen játszunk.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Igazatok van, ilyen lapokkal nem calloz egy nit, kicsit átsiklottam a stat fölött, a pozícióból következtetve lőttem be a range-ét. Így valóban csak a 88 marad, úgyhogy a dobás se hiba, de én ezeket sose dobom el, bár lehet néha el kéne. :)
    • walter36
      walter36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.01, Hozzászólások: 213
      Yeah tudtam!!! :s_cool: :D
      Egyébként én se tudnám eldobni, de ha más nem írsz hozzá jegyzetet és ha legközelebb összefuttok akkor majd jobban figyelsz rá. ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      SHban 11/10es stat vicc. az ilyeneket szeretem ha balomon ülnek, ~80%ban dobnak vaklopásra... meg mehet a c/r blöff vagy ha jobbon ülnek pozícióból a float... én 23/21 20/17 körül játszok :D ilyen nit ellen mehet a dobás, tuti 88...szinte mindegyiknek minuszos a mérlege... nem lehet így nagy nyereséggel játsani, miért nem megy az ilyen FRre?