Help

• Arael
      Arael
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 5
      A következö gondal küzdök. Nos ugy vettem észre nem igazán megy ez a poker hiába olvasom el többször is a stratégiai cikket minden nap egyszerüen nem megy a játék. Egyszer lettem 6. helyetez Freerollon inkább több szerencse mint tudás...mostanság percek allat elvernek Freerollon hiába van AA ,KK,Drill,sor.Ujabban nézem az asztalnál lévö poziciomat ez valamicskét segitet a játékomon de még mindig massziv buko vagyok.(hál istenek nem eredeti pénz)
      Tudnátok valami tanácsot adni hogy mit lehet tenni ilyenkor?
  • 12 válasz
    • RoyCash
      RoyCash
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.18, Hozzászólások: 6.871
      Playmoneyról beszélsz? Ott szerintem ne nagyon elemezesd a statjaidat, próbáld ki magad mikrolimiten.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      Játékpénzes asztalokon nincs értelme betartani a KKT-ben foglaltakat, mivel ott őrült játék folyik. Tehát abból ne vonj le következtetést. Freerollokon majdnem hasonló a szituáció: mivel ingyenesen lehet nevezni, sok játékos nem gondolja komolyan, és minden lapra betolják az all-int. Ezeken a versenyeken az első szakaszt kell túlélni (kb. az első szünetig tart), mert addigra már kiesnek az "őrült" játékosok. Utána már lehet alkalmazni a statégiai cikkekben olvasott tanácsokat.
      Valódi pénzes asztalokon már működik a statégia. Persze mindíg lesznek fish-ek, akik megérzés szerint játszanak. Ha egy ilyen játékos elveri az AA lapjaidat, nem kell csüggedni, mert akkor tudod, hogy milyen gyenge játékos, és bármilyen lappal képes elmenni a Riverig. Ezek a játékosok fognak hosszú távon jól kifizetni minket!
      Sok sikert az asztaloknál! ;)
    • Arael
      Arael
      Bronz
      Nem Play Money hanem Freeroll amin fizet is az elsö hely :D
      Szoval ha betartom a KKT-tszerinti stratéiát akkor nem lesz gond?
      Valami tanácsot tudnátok adni hogy Freerollon hogy érdemes játszani,elöre is kösz ;)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Az első szünetig próbálj meg nagyon feszesen játszani, és csak a legjobb lapokkal bocsáltkozz harcba a potért. Ha nem találsz flopot, akkor könnyen dobd el az AK-t. Ne próbálj meg a korai fázisba vakot lopni, mert olyan alacsony akkor még a vakszint, hogy egyszerűen nem érné meg a felesleges kockázatot.
    • nbalive
      nbalive
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.20, Hozzászólások: 14
      Sziasztok!!! A Mansion Pokerre szerettem volna az 50 dollárt de az december óta nem jött meg. Azt mondtátok hogy már úton van meg hogy nem írtam be a bónuszkódot. DE én beírtam. Nem is érdekes hanem meg lehet-e oldani, hogy akkor ez a Mansion dolog törölve és másik pokeroldalra kapnám a dollárt? A pénzt még nem utalták de ti ennek utána tudtok nézni úgy is. Remélem lehetséges mert szeretnék végre komoly tagja lenni a csapatnak!!!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      nbalive már kaptál választ a kérdésedre az általad nyitott topicban: Megoldható-?
    • Arael
      Arael
      Bronz
      Mivel már nem akarok uj topikot nyitni ezért ide irom.
      Szoval iker testvérem is szeretné kiprobálni a pokerezést ugye nem gond ha regel ide? Nem von maga után semmi következményt hogy visza élés stb. Személyivel tudja igazolni magát.
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      Original von Arael Mivel már nem akarok uj topikot nyitni ezért ide irom.
      Szoval iker testvérem is szeretné kiprobálni a pokerezést ugye nem gond ha regel ide? Nem von maga után semmi következményt hogy visza élés stb. Személyivel tudja igazolni magát.
      Na ilyet se olvastam még itt a fórumban :) Szerintem nem lesz belőle semmi gond. Ha tudja igazolni magát akkor meg főleg. Nyugodtan regisztráljon.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      hát tuti, hogy ezt nehéz lesz igazolni és több mint valószínűi mindketten személyit kell küldjetek.
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      Hát ha a személyit elküldik akkor sztem nem lehet probléma. Vagy mégis?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      ha mindketten elküldik akkor elvileg nem probléma ( csak legyen mindkettőnek)
    • Arael
      Arael
      Bronz
      Én már egyszer elküldtem szoval biztos nem szükséges :)