Party or Titan or Everest??

• 13 válasz
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Hello!
      Már néztem a naplódat, és ha jól emlékszem SNG-zel.
      SNG-s szempontból nézve a 3 terem:
      Everest: Fogalmam sincs, nem próbáltam még. :s_biggrin:
      Party: Amikor Partyn játszottam utoljára (kb. fél éve) akkor 1$-ból még csak turbó volt, de talán 3$-ból is (de utóbbira nem mernék megesküdni). Tehát ha fekszenek neked a rövid vakszintek akkor szerintem abszolút játszható a Party.
      Titan: A normálon is eléggé gyorsak a vakszintek (7 perc), ami sokaknak nem tetszik, valamint probléma, hogy az asztal nem méretezhető, csak két előre beállított standard méret van, illetve 1-2$-on még 20% a fee, ami azért magas.

Egyéb termek, ahol már van tapasztalat:
      Bwin: 1-2$-os SNG szerintem felejtős, mert csak az első két hely fizet a FR asztaloknál is. Negatívumként mondható még a szintén standard két méretű asztal.
      Unibet: Ahogy én vettem észre nagyon kevés asztal fut itt az SNG-knél, tehát ezt sem túlzottan ajánlanám.
      +Pokerstarson jártam még, de arról nem kell mesélnem, ha ott játszol.

Egyébként a teremválasztásnál nézd meg a PS bónuszokat is, és hogy ki tudod-e majd játszani azt, mert csak terem kipróbálása végett szerintem felesleges elpazarolni egy jó első befizetés bónuszt, de ha ki tudod játszani, akkor hajrá.

Remélem azért egy kicsit segítettem. :s_grin:
      GL!

U.I.: Most nézem, hogy a Bwin mára teljesen új szoftvert kapott és most már az 1$-os tornákon is az első 3 hely fizet...
    • ThisISparta
      ThisISparta
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 7
      Hi!
      Igen a bwin telesen megújult. Az asztalok méretét lehet változtatni, a grafika sokkal jobb lett. Viszont eszi a gépet rendesen.
      Lett egy új freeroll 1000$os + korlátlan rebuy(0.25$) kipróbálom.
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2.038
      Köszi a válaszokat!
    • daboss11
      daboss11
      Globális
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 320
      rangsorban : everest , party, titan

ami everesten folyik az nem sok mindenhez hasonlitható, én nagyon szerettem, party nekem mumus soksok della folyt el az rngje miatt..meg hát törpeharcsa voltam:D titánt meg sose szerettem
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von deaux Egy rövid kis szavazást szertnék kérni aki ide benéz!

Melyikre érdemesebb befizetnem?

Partypoker Titan Vagy Everest? Vagy esteleg más?

A starson játszok eddig, csak mást i ski szeretnék próbálni!
      Üdv!

Azt tanácsolom, ha a jövőben kérdésed van bármiről, akkor próbáld meg úgy megfogalmazni, hogy érdemben is lehessen rájuk válaszolni. Magyarul adj meg minden infót, ami fontos lehet a kérdés megválaszolásához.
      Jelen esetben a játéktípus nagyon nem lett volna mellékes, esetleg az sem, hogy mennyi pénzről is beszélünk.
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Bocsi akkor kiegészítem!

Tehát sng-ket és mtt-ket szeretek játszani és mikrolimiten!
      Sng-k közül turbodonokat és 9 vagy max 180 főset!

És hol a legjobb az RNG?? Mert a starsé néha fura.
    • deaux
      deaux
      Bronz
      És még annyit, hogy az lehetséges e hogy több teremből gyűjtsem a pontokat a Strategyre??
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Persze. Minden teremből gyűjtheted az SP-ket, ahová a PS-en keresztül regisztráltál. Ha úgy tartja kedved, akkor egyszerre akár az összes partnerteremből is. :f_thumbsup:
    • praetor988
      praetor988
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.28, Hozzászólások: 20
      Everesten nem nagyon érdemes MTTzni meg SNGzni. Főleg cg játékra ajánlott.

SNGben nincs DoN, ráadásul néha sokat is kell várni az asztalokra.MTT túl drága, PSen sokkal jobban megéri.

Viszont a sok idióta francia meg német sokat tud dobni a bankrollon :)

Az Everestes bónusz egyedülálló...
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Na hát mivel megtudtam, hogy régi termet nem tudok bekötni változot a helyezt.

Mikrolimitre sng/mtt-re a FullTitl az szerintetek jó? Választák , erősség színvonal bónuszok.....ezekre gondolok elsősorban!

Köszi
    • greco1750
      greco1750
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.05, Hozzászólások: 23
      Sziasztok!
      Bocs hogy ide írok, de primitív kérdésekkel nem akarok új témát nyitni.

a Parti pókeren hogyan lehet beállítani, hogy az aktuális kezem betűkkel is kiírja, mint Bwin-en, vagy Everesten.

üdv
    • wtfsht666
      wtfsht666
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.08, Hozzászólások: 77
      Original von greco1750 Sziasztok!
      Bocs hogy ide írok, de primitív kérdésekkel nem akarok új témát nyitni.

a Parti pókeren hogyan lehet beállítani, hogy az aktuális kezem betűkkel is kiírja, mint Bwin-en, vagy Everesten.

üdv

megnyitsz egy asztalt jobb felül a Menüre kattintasz ott meg hogy "Kéz erősségének mutatása." (remélem erre gondoltál, ez az amikor kiírja betűvel hogy pl sorod van )
    • greco1750
      greco1750
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.05, Hozzászólások: 23
      Kösz megtaláltam.

sajnos angol nyelvet választottam az útmutató szerint, azt hittem van valami jelentősége.