segitség!!!

• karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 15
      Szia! Vélet lennül nem vettem észre hogy bevan kapcsolva a billentyümön a kapslokot ami csak nagy bettüvel ir és 3 elrontottam a kodot és csak utána vettem észre hogy nagybetüvel irok de mire már levetem, adigra ez az üzenet jött.ezt a számlát ideiglenesen bezárták
      lépj kapcsolatba fogyasztóvédelemmel messzibb segítségért
      .
      léci ha valaki tud segitenni aszt nagyon meg köszönöm!!!
  • 22 válasz
    • karaffa86
      karaffa86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 15
      oké rendben most már beengedet:D
    • bodo11
      bodo11
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 26
      Hello!Segitség!Irtam az ügyfélszolgálatnak hogy javitsák ki amit megadtam nekik nevet hogy hova utalják a kezdötökémet és ezt irták vissza:Kedves bodo11,
      Olvasd a nyitott támogatásjegyedet, ahogy ez a pénzátvitellel kijelenti a problémát a pókerszámládra.
      Ticket-ID: 455870
      Engedelmeskedik annak a jegynek ha szükséges.
      Hála előre.
      Szívélyes üdvözlet,
      Jeff
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Ez alapján azt gyanítom, hogy van a Segítség menüben olyan üzeneted, amit eddig még nem olvastál el. Arra kérlek nézz ennek utána, és idézd be azt az üzenetet eredetiben, hogy segíteni tudjunk. Köszi előre is.
    • bodo11
      bodo11
      Kezdő
      Ezt se értem hogy mit kellene csinálom letudtam forditani de nem tom mit kell csinálni!

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
    • bodo11
      bodo11
      Kezdő
      Itt van az elözzö angolul!!!

Please read your open support ticket as it states the problem with the money transfer to your poker account.

Ticket-ID: 455870

Answer to that ticket if necessary.
      Thanks in advance.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Választani kellene az üzenetben szereplő linkről egy másik pókertermet. Ezt az üzenetet akkor szokták küldeni, ha vagy már egy létező számlára próbáltad kérni a kezdőtőkét, vagy nem az útmutatót követve készítetted el a számládat, és így az nem lett bekötve hozzánk. Minden teremben csak egy számlája lehet mindenkinek, így az is probléma, ha olyan teremben csinálsz egy másik számlát, ahol már korábban volt.

Tehát a lényeg : most választanod kellene egy másik termet, ahová a kezdőtőkét kéred, de olyan termet válassz, ahol korábban még nem volt számlád, valamint az útmutatót pontosan, lépésről lépésre betartva hozz létre ott egy számlát. ha ezzel megvagy, akkor válaszolj arra az üzenetre amiben a link szerepel (ne egy másikat írj), és írd bele, ezúttal melyik termet választottad, valamint mi lett ott a felhasználó neved.

Az üzenetbe elég ennyit írnod:

hello,

new poker room: "ide írd a termet ami választottál"
      my nick : "ide meg a felhasználó neved"

thank you.

Ezután megpróbáljuk kiutalni neked a kezdőtőkét abba a terembe.
    • bodo11
      bodo11
      Kezdő
      De én azt hiszem hogy az elözövel a felhasználó nevemet rontottam el!Marci(ka)11-et adtam meg és az igazi pedig Marcik(ka)11! Irtam hogy javitsák ki de ilyeneket irtak vissza!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Valószínűleg nem véletlenül küldték ezt az üzenetet, megpróbálták elküldeni a pénzt a számládra, de nem sikerült. Szerintem jobban jársz, ha választasz egy másik termet ahogy az üzenetben írták, de ha gondolod, akkor próbáld meg tisztázni a félreértést a supporttal. Mi innen a fórumból ennyit tudunk segíteni, a többi rajtad áll.
    • skazi007
      skazi007
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.04, Hozzászólások: 3
      hello!

Én is ugyanezt az üzenetet kaptam:P lease read your open support ticket as it states the problem with the money transfer to your poker account.....
      De viszont nem kaptam olyat amiben link van.Mit tegyek?Válasszak én is egy másik pókertermet?Szivessebben játszanék a starson nem lehet valahogy megoldani?
      Előre is kösz a segitséget!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Az üzenet azt jelenti, hogy olvasd el a másik leveledet amit régebben kaptál. Ha annak az a tartalma, hogy "Please choose another poker platform..." akkor másik termet kell választanod az alábbi link segítségével: http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/
    • skazi007
      skazi007
      Kezdő
      Ezenkivül csak egy levelet kaptam amiben ez volt
      Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code
      mást nem küldtek
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Ez azt jelenti, hogy valamelyik lépést kihagytad (1-7 között), amikor a PokerStarsos számládat készítetted. Ellenőrizd le, és pótold a hiányosságot. Itt megtekintheted a lépéseket: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/2
      Ha evvel kész vagy, akkor írj egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak.
    • skazi007
      skazi007
      Kezdő
      Már tudom hogy mit csináltam rosszul.
      Felhasználó IDhez a nevemet irtam be. :s_ugly:
      Azt meg tudom változtatni??Ha igen az az IDm amit küldtek az üzenetbe??
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Megváltoztatni csak az Ügyfélszolgálat segítségével tudod. Írj vissza egy üzenetet, amiben kifejted, hogy rosszul adtad meg a felhasználói nevedet, és szeretnéd módosítani.
    • dorika18
      dorika18
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

olyan kérdésem lenne hogy amikor bejelentkezem akkor ott a kis dolcsi képen azt irja hogy van 10$-m.Ezt hogy tom felhasználni vagy ilyesmi?
    • Bendeguy
      Bendeguy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.06, Hozzászólások: 173
      Én úgy tudom, hogy ki tudod utalni valamelyik terembe, de csak akkor ha van legalább 25 dollárod.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von dorika18 Sziasztok!

olyan kérdésem lenne hogy amikor bejelentkezem akkor ott a kis dolcsi képen azt irja hogy van 10$-m.Ezt hogy tom felhasználni vagy ilyesmi?
      Helló!

Itt találod a kifizetés módjáról szóló leírást.
      http://hu.pokerstrategy.com/home/payout
    • freechains03
      freechains03
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.05, Hozzászólások: 2.693
      Szia! Vélet lennül nem vettem észre hogy bevan kapcsolva a billentyümön a kapslokot ami csak nagy bettüvel ir és 3 elrontottam a kodot és csak utána vettem észre hogy nagybetüvel irok de mire már levetem, adigra ez az üzenet jött.ezt a számlát ideiglenesen bezárták
      lépj kapcsolatba fogyasztóvédelemmel messzibb segítségért.
      léci ha valaki tud segitenni aszt nagyon meg köszönöm!!!
      AztaK.. most komolyan, de őszintén nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, egyszerűen nem akarom elhinni, hogy valaki ennyire siralmasan ír. Rendben van mindenkinek vannak berögzült visszatérő helyesírási hibái, de ez durva, hogy még létezik ilyesmi. Mondd, hogy nem vagy magyar állampolgár!

És az "írásból" nem derül ki, hogy hol történt az eset. De az biztos, hogy segítségre van szükséged, kezdetnek egy alsó tagozatos magyar nyelvtan tanár/nő különórái is bőven megtenné.

Ezek se gyengébbek:

A titánpokera szeretném akkor,és akkor a mansion pokert sehogy nem fogom tudnni megcsinálnni?azon már akkor nem is lesz számlám?köszi szépen a válaszokat ls a segitségedet

igen igazad van de valami elronthatam, mert nem érkezet meg a az 50dollár és kaptam egy üzit hogy azért nem mert nincs számlám és a számlát szertném megcsinálnni, de nem tudom hogy kell mert én szerintem a regiszrácionál ronthatam el valamit de oda nem tudok vissza menni hogy beálitanám ha te tudod hogy kell léci ird már le.elöre is köszönöm.

szia! köszönöm válaszodat, de sajnos nem sikerült még mindig megoldanom a problémát,rá megyek a linkre amit kültél,rá megye a mansionpokera letöltöm feltelepitem és nem ugy agya ki ahogy levan irva hanem már, egy böl az én felhasználo nevemel akar belépni nem tom hogy mennyek bele a számlaszámom kitöltéséhez,szeretnélek megkérnni ha tudol segitsélmár!elöre is köszönöm.

Sziasztok!
      Lenne egy kis problémám,kitöltöttem a tesztet sikeresen sikerült, a Mansionpoker-termet választottam ott is kitöltötem mindent jol,de meg kérnélek hogy nézél utána hogy miért nem tuggya a kezdö tökémet a terembe hejeznni ugyanis a következö imélt kaptam, és nem tudom értelmeznni hogy milehet a hiba kérlek segits!elköldöm az imélt amit kaptam elöre is köszönöm a segitségedet!
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Nem létezik a legutolsót élő ember írta :D
    • 1
    • 2