Kész a kvíz de 50$-al kapcs. szarakaodás.

• krsh88
      krsh88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 206
      Meg csinltam a kvízt június 7-én.Aznap ki töltöttem mindent,a poker terembe is bereggeltem a bonusz koddal, elküldtem junius 8-n(mivel csak akkor kaptam e-mailt a pokerstrategy-től,ez is felfoghatatlan)a személyi igazolbányom rol és a lakcím igazolo kártyámro la képet elöl hátul.Igen,arrol az emailröl amit bereggeltem...
      Ma junius 11. e van,én nem tudom hogy van ez a 48 óra,de ha nem úgy van akkor nem értem miért kell oda írni.
      Azóta írtam a supportnak,válasz mi volt; hogy küldjem el a igazolomat,a szeméylmet meg a lakcimet....hihetetlen,ha nem hatszor akor egyszer sem küldtem el....így hát elkűldtem hetedjére is!
      Most fogalmam sincs hogy mi van mi tévő legyek,igen most mivan???

köszönöm a segitségeket

üdv
  • 1 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv! A 48 óra akkor érvényes, ha nem kérjük be az adataidat, ellenkező esetben az átfutási idő az email beérkezésétől számított 4-5 munkanap is lehet. Nem értem, mi abban a felfoghatatlan, hogy csak másnap kaptad meg az emailt, az adatok feldolgozása folyamatos, és sorrendben történik. Gondolom megérted, hogy rajtad kívül még várnak páran a kezdőtőkére... Amennyiben minden rendben van az adataiddal, akkor nincs más teendőd, mint várni. Ha további teendőkre lenne szükség, akkor a support felveszi veled a kapcsolatot a Segítség menün keresztül.

Amennyiben még hétfőn sem érkezik meg a pénz, akkor írni kellene a supportnak, és rákérdezni miért nem jött még meg. Addig nincs nagyon értelme, mert azzal csak az időt húznád. Türelem $-t terem. :s_tongue: