újabb 'segítsetek' topik

• waccamar
      waccamar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.16, Hozzászólások: 7
      Helo mindenkinek!

Sajnálom hogy egy újabb topikot nyitottam szintén segítségkérés gyanánt, de nem találtam semmi általános kérdés topikot.

Megcsináltam a kvízt, PartyPoker-en regeltem, sikeresen meg is jött az 50 dollár.
      Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem, ami nem tiszta, és semmilyen információt nem találtam.
      Az volt írva valahol hogy 90 napom van rá hogy ezt a bónuszt kijátsszam... Ezt kifejtené nekem bővebben valaki? Ha 90 nap után nincs egy bizonyos szint fölött a bankrollom, akkor elveszik a pénzem? Vagy az mindenképp megmarad, viszont egy szint fölött megkapom a maradék 100-at? Vagy ez hogy megy? Azért is lenne fontos, mert a héten kaptam meg a pénzt, és én jövőhét szerdán utazok el külföldre dolgozni augusztus 25ig, ahol nem lesz időm játszani. Szóval ha hazajövök, marad két hetem hogy teljesítsem a feltételeket. Írtam az ügyfélszolgálatnak hogy lehet-e szüneteltetni vagy valami, de azt mondták erre nincs lehetőség.

Előre is köszönöm a válaszokat!
  • 3 válasz
    • Balazs77
      Balazs77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.12, Hozzászólások: 948
      Hello!

Nem a bankrollod számít, hanem az elért pontok száma. A PartyPokeren 300 pontot kell összegyűjtened 90 nap alatt, különben elveszik a pénzed. Vagyis csak az a pénzed veszik el, ami a Feltételes. A Partyn, ha az 50$-hoz nyersz pénzt, akkor azt rögtön a Felhsználható-hoz számolja. Nem tudom, mennyire érthető, de ha megnézed a Partys számlád látod miről beszélek.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Igaz megelőztek válasszal, de lesd meg, tán érthető amit irnak :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Röviden: ha ennyire nincs időd, akkor valszeg a pénz nagyrészét el fogod veszíteni. :(

Hosszabban:
      Amikor megkapod a pénz, az feltételes összegként kerül a számlára.
      Ha 90nap alatt nem érsz el 300PP-t, akkor ez a feltételes összeg levonódik.
      Node amikor egy sessiönben pénzt nyersz az a valódi számlára kerül, amikor veszítesz, akkor pedig a feltételesből vonja le.

Ezért a valódi pénzed nem fog elveszni 90nap után.

Egy cselt tudok ajánlani neked az utolsó hétre: egy asztalon játszol, és mindig amikor akár 1cent pusszban vagy kiülsz, így ez a pénz is átvándorol a valódi számlára, így nem fogod tudni elveszíteni.

Ha sikerül 300PP-t összeszedni, akkor elindul a +100$-os bónusz, amire újabb 120npaod lesz.
      Ha nem sikerül, akkor nincs további bónusz.

Ha még kérdésed lenne, írd meg nyugodtan.