id név

• mriva44
      mriva44
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.09, Hozzászólások: 1
      Szia!Elrontottam az id felhasználó nevemet, a pokerstarsra kértem ki az 50 dollár kezdőtőkémet, minden simán megcsináltam de a pokerstrategyn be kellet irni az id felhasználót akkor a pokerstars-os felhasználó nevem helyett a pokersrategy-is felhasználónevemet írtam, lehetne javítani: meriva44-re a mriva44-et, vagy keressek másik pokertermet. KÖSZÖNÖM!!
  • 6 válasz
    • 11235811
      11235811
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.12, Hozzászólások: 2
      Helo, nekem is hasonló problémám van ,csak én nem emlékszem rá ,h. elrontattam-e ezért irtam a supportnak, de sajna magyarul .ök irtak is vissza,h. irjaka forumba

Helo,
      elnézést szeretnék kérni ,csak annyit, szeretnék kérdezni,hogy
      a választott pokertermemhez,milyen nevet adtam meg?
      mert 11235811 lenne a megfelelő ,de ugy emlékszm,h . 11235813 at adtam meg!

Válaszukat elöre is köszönöm.
    • RedfordR
      RedfordR
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.02, Hozzászólások: 53
      Szintén a pokerstars id t szeretném kijavítani
      Írtam a supportnak, de azt írták vissza h nem lehet kikérni másik számlára a kezdő tőkét.
      Már korábban kaptam a titán pokerre kezdő tőkét tehát eleve szó sem volt arról h másik kezdő tőkét kérjek.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von mriva44 Szia!Elrontottam az id felhasználó nevemet, a pokerstarsra kértem ki az 50 dollár kezdőtőkémet, minden simán megcsináltam de a pokerstrategyn be kellet irni az id felhasználót akkor a pokerstars-os felhasználó nevem helyett a pokersrategy-is felhasználónevemet írtam, lehetne javítani: meriva44-re a mriva44-et, vagy keressek másik pokertermet. KÖSZÖNÖM!!
      Üdv!
      Írj a supportnak és kijavítják (segítség menüpont)
      Sajnos jelenleg magyar nyelvű üzeneteket nem tudunk feldolgozni.

Új termet emiatt nem kell keresned.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von 11235811 Helo, nekem is hasonló problémám van ,csak én nem emlékszem rá ,h. elrontattam-e ezért irtam a supportnak, de sajna magyarul .ök irtak is vissza,h. irjaka forumba

Helo,
      elnézést szeretnék kérni ,csak annyit, szeretnék kérdezni,hogy
      a választott pokertermemhez,milyen nevet adtam meg?
      mert 11235811 lenne a megfelelő ,de ugy emlékszm,h . 11235813 at adtam meg!

Válaszukat elöre is köszönöm.
      Üdv!

Sajnos hiába mondják, hogy fordulj a fórumhoz, ezt csak ők tudják kijavítani.

A piros helyekre írd be a terem nevét, és a jó ID-t.

Dear support!

I think, I wrote a bad ID.
      My pokeroom: xxx
      My correct name: xxx
      Please, let it be corrected.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von RedfordR Szintén a pokerstars id t szeretném kijavítani
      Írtam a supportnak, de azt írták vissza h nem lehet kikérni másik számlára a kezdő tőkét.
      Már korábban kaptam a titán pokerre kezdő tőkét tehát eleve szó sem volt arról h másik kezdő tőkét kérjek.
      Üdv!

Biztos csak félreértették a dolgot, írj nekik újra.
    • 11235811
      11235811
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.12, Hozzászólások: 2
      köszönöm szépen a gyors választ, eddigi fórumos élményeim közül ez a legkedvesebb!(1 óra alatt se lett volna meg az üzi pontosan megfogalmazva)

még1szer köszi