Meghívott barát probléma

• Lacesz88
      Lacesz88
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.09, Hozzászólások: 248
      Hali!
      Egy olyan problémám lenne hogy a mondd el barátodnak keretein belül toboroztam a barátokat és az egyik ilyen barátom nem kapott kezdőtőkét!Azt írták h igazolnia kell adatait!Ezt ő meg is tette és elküldte a személyi és lakcímigazoló fényképét!
      A kezdőtőke csak nem akart jönni és az egyik nap mikor be szeretett volna lépni a pokerstrategyre az írták neki h a számládat deaktiváltuk!
      Azt szeretném megkérdezni h ez miért lehet és mi a probléma!
      Egy kis segítségként a felhasználóneve: Renata85
      Nagyon megköszönném ha utána tudnátok nézni a dolognak!
      Előre is köszi!!!
  • 9 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Ha elküldte az adatait, és csak utána került deaktiválásra, akkor nem sok remény van a feloldásra.
      Az adatai alapján a barátod túl nagy kockázatot jelent, így nem kívánunk neki kezdőtőkét adni. Ekkor standardszerűen a számla is zárolásra kerül, hiszen ez a döntés a jövőben sem fog változni.

Sajnos ez előfordul, de reméljük nem szegi kedvedet a további barátok toborzásától.
    • lincsike89
      lincsike89
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.02, Hozzászólások: 71
      Üdv.
      Én is meghivtam az egyik közeli barátomat és mindent rendesen megcsinált de itt tiltva lett valami miatt.Pedig mindent rendesen kitöltött és megcsinált.
      MIért
      :(
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von lincsike89 Üdv.
      Én is meghivtam az egyik közeli barátomat és mindent rendesen megcsinált de itt tiltva lett valami miatt.Pedig mindent rendesen kitöltött és megcsinált.
      MIért
      :(
      Üdv!

A rendszer automatikusan védekezik a csalások ellen, a legtöbb deaktiválás automatikusan kerül kiosztásra. Hogy mit figyelünk arról természetesen nem fogunk infót kiadni.
      Bejelentkezés nélkül a segítség menüpontra kell menni, kitölteni az adatokat, majd írni a supportnak, jelenleg nem tudunk magyar nyelvű üzeneteket feldolgozni.
      A support az ott megadott email címre fog válaszolni.

Csak ezen az úton lehet érdeklődni a számla újbóli megnyitása felől.
    • daface
      daface
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.09, Hozzászólások: 5
      Hello PS!

Öcsémet "toboroztam", kértétek hogy küldje el a személyi-lakcím szkennelt másolatát. Ezt meg is tettük, válasz nem érkezett rá legalább 4 napja (küldtünk régebben is, de az teloval lett lefényképezve és nem volt elég olvasható szerintetek). Kérlek nézzetek utána mi lehet a probléma, ha segít a felhasználóneve: Goonigoogoo.

Köszönöm előre is!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Öcséd vegye fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és kérdezzen rá, hogy megérkeztek (illetve megfelelnek-e) a másodjára elküldött iratok. Üzeneteiteket jelenleg angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven írhatjátok. Válasz a levélre általában 2-3 munkanap alatt szokott megérkezni.
    • daface
      daface
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.09, Hozzászólások: 5
      Köszönöm a választ, megírjuk.
    • csbla
      csbla
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.24, Hozzászólások: 1
      Hali !
      A nejemet deaktiválták oké volt benne valami , de a lányom poker játékos
      Ö rá mi vár ? ugyan ez , ez viszont nem korrekt , de ez van ? kérdem.
      Üdv
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 2.735
      [quote]Original von Valezius4 Helló!

Az adatai alapján a barátod túl nagy kockázatot jelent, így nem kívánunk neki kezdőtőkét adni.

Húú, most törhetem a fejem, mi jelenthet túl nagy kockázatot. :D
      Tényleg, ezeket a szűrési feltételeket nem lenne jobb nyilvánossá tenni?
      Szerintem roppant kellemetlen egy ilyen tiltás nem csak a meghívottnak, de a meghívónak is.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia csbla,

A számlák ellenőrzését illetve zárolását az Ügyfélszolgálat végzi, tehát ilyen jellegű kérdésekkel Őket kell felkeresni.