Nem jöt meg az 50$

• anci51
      anci51
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 15
      Sziasztok!

Kész a Kviz! Elkültem a személyi stb képeket!
      Egyszer kaptam egy mailt hogy nem olvashatóak az adatok amit kültem legalábis ezt hámoztam ki belöle mert nem nagyon tudok angolul!

Utána kültem egy választ rá és ujbol elkültem a képeket azok már tuti hogy jol láthatok mert direkt nagy felbontásba csináltam!

Ennek már több napja és erre is kaptam egy választ de abbol már nem értettem semit!

Mi lehet az oka hogy nem kapom meg a pénzt??
  • 26 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Gondolom az emailben van a válasz, ha esetleg bemásolod, talán meg is tudjuk mondani, hogy mi az oka :)
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      hali!

Hello,

thank you for sending your ID card. I'm sorry, but I could not read
      it. Could you please send us a sharper picture?

Kind regards,
      PokerStrategy Team

Ezt kaptam!
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Bocs most nézem ez az elsö volt a másik már nincs meg ez valami olyasmit ir hogy nem jó a kép ugye?
      De a másik amit kültem azon jó volt az tuti!

Ugy tudom hogy csak akkor kapom meg ha uj a pokerszámlám csináltam is ujat csak elkeztem rajt játszani mig nem jöt meg az 50$ de a kviz kitöltése után csináltam az lehet gond hogy vannak ilyen freeroll versenyek és már nyertem pár $-t de nem töltötem fel csak abbol játszottam!
    • atosz4
      atosz4
      Globális
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!
      tudna nekem valaki segíteni?????
      Elküldtem az adataimat és ezt az üzenetet kaptam, de nem igazán értem a mi a probléma!!
      The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von atosz4 Sziasztok!
      tudna nekem valaki segíteni?????
      Elküldtem az adataimat és ezt az üzenetet kaptam, de nem igazán értem a mi a probléma!!
      The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.
      Üdv!

Az üzenet lényege, hogy a Stars szűri a játékosokat, akiknek elfogadja a kezdőtőke utalását, sajnos a tiedet nem fogadták el, így választanod kel legy másik termet.
      Ez ellen nem tudsz tenni semmit.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von anci51 Bocs most nézem ez az elsö volt a másik már nincs meg ez valami olyasmit ir hogy nem jó a kép ugye?
      De a másik amit kültem azon jó volt az tuti!

Ugy tudom hogy csak akkor kapom meg ha uj a pokerszámlám csináltam is ujat csak elkeztem rajt játszani mig nem jöt meg az 50$ de a kviz kitöltése után csináltam az lehet gond hogy vannak ilyen freeroll versenyek és már nyertem pár $-t de nem töltötem fel csak abbol játszottam!
      Az egyetlen tippem, hogy a második küldéskor pedig túl nagy volt a kép, azt hiszem 1MB a felső határ.
      Ha ennél nagyobbat küldtél, akkor próbáld meg 3-szor is.
      A freerollozás nem hiszem, hogy gond lesz.
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Hali

Köszi az lehet mert 11M-ás majd valahogy lekicsinyitem és megprobálom mégegyszer!

köszi!
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Hali

Elkültem 3-szor is most várok mi lesz!
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Hali

Megvan a probléma jelenleg a pokerstrategy nem támogatja a pokerstarst és én arra kértem ki az 50$,mert mikor a kvizt megcsináltam akkor még lehetett de mire megjöt volna már nem igy megyek a partypokerre!

üdv
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Hali

Bocs hogy megin zavarok de lenne pár brobémám a pokerstars ra nem adták ki a pénz!

A partypokeren nem irtam be azt a bonuskodot és igy nem lett jó most mit csináljak máson meg nem szeretnék játszani!!

Más nicknémem lehet mint ami itt van a pokersrategy-in?
      Meg ha megin csinálok egy másikat akkor azt foglya engedni ugyanazokal az adatokkal??

köszi

üdv:anci51 (amugy fipepe)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Egy teremben csak egy számlád lehet, ha a Strategyn csinálsz egy új nicket, attól még nem regelhetsz újra se a PPn, se a Psen, így a kezdőtőkét se fogod tudni ide megkapni.
      Épp ezért, mivel semmi értelme, nem is lehet két nicked itt.

Ha máshol nem akarsz játszani, akkor a kezdőtőkét nem tudod megkapni.
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Értem köszi akkor tudsz ajállani valami értelmes termet??
      Vagy azt nem lehet hogy valahogy törlöm magam a PP-röl és csinálok egy ujjat??
      Mert utolag már nem tom beirni azt a bonuszkodot nem??
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Ha egyáltalán nem írtál be bónuszkódot, akkor megkérheted a PP supportját, hogy kössék be a számládat a PokerStrategyhez, hogy meg tudd kapni a kezdőtőkét.
      Erre vagy hajlandóak, vagy nem.
      A PPnek nincs magyar nyelvű supportja, így próbálkozz meg ennek a használatával:
      http://www.webforditas.hu/
      Ha egyszerűen fogalmazol, akkor meg fogják érteni.

Ha a személyes adataidat kitöltötted a PPn, akkor nem fogják törölni a számládat, és nem csinálhatsz újat.

Ha a Starson a leírásunk szerint regeltél, akkor ha oda befizetsz, akkor jár a 100%-os 50$ FD bónusz.
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Ez jött mostanába!
      Elötte egy haverom leforditota nekem amit kaptam abbol az jött le hogy nem lehet a PS-re kikérni az 50$ akkor csináltam eggyet a PP-én és arra irták ezt!

Dear anci51,

Unfortunately we can not transfer your 50$ to youraccount as it has not been created using our bonus code. If you alreadyplay with real money you can open a new account on another platform: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      After you did please enter your account name in your profile and then reply to this ticket.

Best regards,
      Jeff
      anci51,
      22.06.09 13:26: Thank you!
      Jeff,
      22.06.09 15:49: Dear anci51,

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Tehát a Starsra semmiképp nem kaphatsz kezdőtőkét, de sajtá pénzt fizethetsz be.

Ha a másik levelet a PPs reg után küldték, akkor az azt jelenti, hogy oda elrontottad a regisztrációt, így ha saját pénzt fizetsz be, akkor se fogsz tudni pontokat gyűjteni onnan.
      De mint mondtam írhatsz a PP supportjának, vagy ha megváltozik a döntésed, akkor kinézhetsz egy másik teremt a megmaradtak közül.
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Mentem ide de ha ezse lesz jó feladom

888.com Pacific Poker

üdv
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Hali

Ez jött most!

Dear anci51,

Thank you for your message, I updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Best regards,
      Jeff
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Az üzenet tartalma szerint a következő 48 órában átutalásra fog kerülni a kezdőtőkéd. :f_wink:
    • anci51
      anci51
      Kezdő
      Szia!

Értem köszi!

üdv
    • 1
    • 2