Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl100 Qj

• sbala
      sbala
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.13, Hozzászólások: 1.710
      Seat 2: igel600 ($138.25 in chips)
      Seat 3: JohanGee ($97.05 in chips)
      Seat 7: Fidde80 ($16.60 in chips)
      Seat 8: pumpenchewi ($121.20 in chips)
      Seat 9: sbala90 ($111.65 in chips) Q,J

ANTES/BLINDS
      pumpenchewi posts blind ($0.50), sbala90 posts blind ($1).

PRE-FLOP
      igel600 calls $1, JohanGee calls $1, Fidde80 folds, pumpenchewi calls $1, sbala90 checks.

FLOP (4$)
      Q 9 2
      pumpenchewi checks, sbala90 bets $3, igel600 calls $3, JohanGee folds, pumpenchewi calls $3.

TURN (13$)
      Q 9 2 2
      pumpenchewi checks, sbala90 bets $9, igel600 folds, pumpenchewi calls $9.

RIVER (31$)
      Q 9 2 2 2
      pumpenchewi bets $108.20 and is all-in, sbala90 ???

Érdemes megnézni 100$-ért, hogy felezünk-e? Jók vagyunk-e (a felzésre) 8-ból 7-szer? Ki engedné el, ki nem?
  • 6 válasz
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      tudsz valamit rola? ha nem fishrol van szo, akkor szinte tuti nem adnam meg, mivel 90% hogy kettese van. egy reg sosem fog itt es igy bloffolni busted drawval (TJ, flushdraw). ha fishrol van szo, akkor tenyleg a le nem jott drawok miatt erdemes megadni, mivel ezek ugysem gondolkoznak, hogy mit tudnak eldobattatni.
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Ha nem fish, akkor egy 3. párral megad egy 3/4 potos emelést?? A limp A2s-el még belefér, de az előbbi.. háát. Egyébként nem figyeltem fel rá különösebben, szóval nem volt benne minden partiban, és nem csinált eddig semmi extrát. Az is eléggé biztos volt, hogy nem reg.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von sbala Ha nem fish, akkor egy 3. párral megad egy 3/4 potos emelést?? A limp A2s-el még belefér, de az előbbi.. háát. Egyébként nem figyeltem fel rá különösebben, szóval nem volt benne minden partiban, és nem csinált eddig semmi extrát. Az is eléggé biztos volt, hogy nem reg.
      harmadikkent pozbol lehet calloz A2d-vel (par + backdoor fd)
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Hát ha ezzel az egyetlen lappal calloz le, és beteszem mellé az összes Q-s kezet, akkor bőven van elég equity-m, de vannak még setek is, illetve KK, AA:) Mondhatni, hogy kb ugyan ott van a call és a fold egy nem reg, de nem is túl fishnek kinéző emberkével szemben?

De így utólag belegondolva akkor már inkább fold, mivel ha kicsivel több kezet veszünk bele a range-be, akkor csak picivel lesz több equity-nk, viszont ha kicsit szűkítjük, akkor jóval kevesebb equity-nk lesz. Szóval tegyük fel, hogy adunk neki egy kézskálát, de +-5%ot tévedünk. Ekkor ha +5%, akkor csak +2%E, viszont ha -5%, akkor meg -10%E. Most csak mondtam vmilyen értékeket, de kb ilyesmi. Nem tudom, érthető-e:D :D
    • becpoker
      becpoker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.06, Hozzászólások: 2.068
      Hát ongame-en elég gyakran látni AA, KK limpet vagy limp/raise-t illetve a 2-es is simán lehet nála...Szerintem inkább dobnám a callal csak a variancia fog növekedni...
    • sbala
      sbala
      Bronz
      Én sajnos megadtam, és bizony KK volt nála.