Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl/50 sh kj

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (UTG) ($91.66)
      MP ($47.75)
      Button ($50.50)
      SB ($49.50)
      BB ($43.10)

Preflop: Hero is UTG with J, K
      Hero bets $2, MP calls $2, 3 folds

Flop: ($4.75) K, 2, K (2 players)
      Hero bets $3, MP calls $3

Turn: ($10.75) 9 (2 players)
      Hero checks, MP bets $3.50, Hero calls $3.50

River: ($17.75) 4 (2 players)
      Hero checks, MP bets $39.25 (All-In), Hero ??

húzómentes asztalon inkább átáltam c/callra, végülis K nélkül vagy full nélkül ugysem calloz. Hagytam blöffölni, de riveren lehet ezt a callozni?
  • 4 válasz
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      info a villainröl? sokat segitene

"végülis K nélkül vagy full nélkül ugysem calloz" kézbe párok sztem simán calloznak

ez igy ahogy játszottad fold mert semmit nem versz meg csak egy blöfföt, ha végig barrelezed akkor könnyebb helyzetben lettél volna: feladja vagy calloz párokkal, Kx-el, vagy emel és akkor nyugodtan dobhatsz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      pár hand volt csak róla.
      pont ez az,azt akartam h blöfföljön. Nem tudom, de én nem szivesen játszottam volna ilyen erös lappal bet/foldot turnon, mivel simán lehet nála gyengébb K is. Kül meg miért pusholna fullal riveren? Nem hiszem h dobatni akar velem.
      Ha bet/callozok gyengébb K vagy full ad meg 50%-50%
      ha checkelek és hagyom emelgetni akkor lehet nála gyenge K, blöff, vagy full 66%-33% a javamra

kézbe pár max még turnon megad egy kisebb betet aztán riveren ugyis dob
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

A turn bet/fold elég hülyeség lenne, egy ilyen erős lappal. A check/call itt a legoptimálisabb játék ilyen előnyben/hátrányban szitukban, mert egy erősebb K-t nem fizetünk ki annyira, ugyanakkor viszont blöffre késztetjük villain-t.

Viszont ez a river push elég érdekes lépés, mert ugye a turn call után gondolhatná, hogy floatolsz egy kézbe párral mondjuk, de simán el tudom képzelni, hogy nuts van nála, és próbál megtéveszteni. Én is szoktam néha ilyenkor pusholni mondjuk egy fullal, pont azért, mert K úgyis kifizeti, de nem tolna raise all-int egy normál betre.

Ismeretlen ellen viszont képtelen lennék ezt elengedni...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      99 volt nála.
      utána kialakult róla egy alap stat, 13-7 körüli gyerek, nagyon passziv. Ezt tudva dobhattam volna
      kösz az elemzést