help

• 7 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Regisztrálhat, de valószínűleg szükség lesz majd ellenőrzés céljából az okiratok másolatára.
    • drogba1988
      drogba1988
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.26, Hozzászólások: 3
      Játszok a Bet 365 terembe és nem kapom meg az utána járó pontokat. Azonban lehet hogy én vagyok a hibás mivel nem a nicknamet adtam meg hanem az usernamet ha tudjatok légyszives javítsatok ki a hibámat. Nickname: 365Batha
      A 10 000$ versenyt is légyszíves intézzétek el hogy kapjak kupont.

Légszi segítsen valaki!!
      Előre is köszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von drogba1988 Játszok a Bet 365 terembe és nem kapom meg az utána járó pontokat. Azonban lehet hogy én vagyok a hibás mivel nem a nicknamet adtam meg hanem az usernamet ha tudjatok légyszives javítsatok ki a hibámat. Nickname: 365Batha
      A 10 000$ versenyt is légyszíves intézzétek el hogy kapjak kupont.

Légszi segítsen valaki!!
      Előre is köszi
      Helló!
      Írj egy levelet a supportnak, és ők kijavítják neked.
      (Segítség menüpont, új üzenet készítése, a válasz ugyanide fog érkezni kb 2nap alatt)
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatos kollégánk.

Ha a verseny alatt erre gondoltál:
      A bet365 termébe történő első befizetésed után automatikus kvalifikációt nyersz egy heti freerollra. Ott összesen 100 000 Merit pont kerül kiosztásra (az értéke kb. 1350$) a legjobb 50 játékos között.

Emellett a heti freeroll legjobb 100 játékosa egy havi döntőre is kvalifikálja magát. Ott a legjobb 50 játékos osztozik a 2000$-os díjalapon.

Ha mindent jól csináltál a jegyet meg kellett kapnod, attól függetlenül, hogy rossz nevet írtál be.
      Ha nem így volt, akkor a bet supportjánál kell érdeklődnöd.
    • drogba1988
      drogba1988
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.26, Hozzászólások: 3
      Hát még mindig nincs a számlámon a kupon ugyhogy akkor tényleg beszélnem kéne a supportal. Csak az a baj hogy nem tudok angolul. Tudna nekem valaki segiteni hogy mit irjak??

Köszönöm hogy segítetek!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! A supporttal való levelezéshez bőven megteszi a webfordító. A lényeg, hogy fogalmazz rövid tőmondatokban, így elkerülöd a félrefordítást, és a support is könnyen megérti majd a problémád.

http://www.webforditas.hu/index.php
    • pikli
      pikli
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.17, Hozzászólások: 1
      Mindegy már!
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2.038
      Roderico!

Nem gond!

Mi is az öcsémmel egy netet használunk. És igen kellenek majd az iratai!