NL600 SH flop szitu

• 5 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      nézegettem PokerStove-al a problémát, és a következó helyzetet állítottam fel:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 63.741% 61.75% 01.99% 78858 2545.50 { KhJd }
      Hand 1: 36.259% 34.27% 01.99% 43761 2545.50 { TT-22, AsJs, AsTs, As9s, A8s, As7s, As6s, As5s, As4s, KsQs, KsJs, KsTs, Ks9s, Ks8s, QsJs, QsTs, Qs9s, Qs8s, JsTs, Js9s, Js8s, Ts9s, Ts8s, 9s8s, 8s7s, 7s6s, 43s, AJo, KJo, QJo, JTo, 87o, 65o, 43o }

Ebben eléggé elöl vagy, így ha az emelést választod, akkor a shove-ot is meg kell adnod. Viszont nem tudom, hogy a figura shove-olna-e olyan lapokkal, amiktől értéket nyerhetsz, pl 77-TT-ig. Ha igen, akkor bátran emelj vissza, ha nem, akkor talán egy szolídabb line lehet a jó.

Őszintén kíváncsi vagyok, hogy mi zajlik ezen a limiten, menynire figyelnek egymás játékára az emberek, mennyire csinálnak imidzsdöntéseket, stb stb, úgyhogy írhatnál róla pár szót, sztem mindenki szívesen fogadná a tapasztalatodat.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      nem sokat játszottam ezeken a limiteken eddig. szóval nem igazán tudom még, hogy milyen is igazán. ami feltűnő és elég idegesítő, hogy nagyon kevés a fish. és akik vannak is azok is csak ilyen 40-50 VPIP-esek és elég agresszívek. így nagyon idegesítő és nehéz ellenük játszani. ottvannak sok potban és készek mindig betenni a stacküket ha gyengének mutatkozol. főleg ha nincs jó pozíciód az asztalnál akkor szar az ilyen agró fish ellen játszani. igazi CS-t még nem is láttam itt. a másik meg, hogy a regek se nagyon hibázgatnak és ők is nagyon agrók. illetve úgy általában mindenki alkalmazkodik is mindenkihez. még a solid fiseh is dobnak, ha mondjuk egy 16/12-es nit 3-betel. így egy sima TAG játékkal szerintem nem lehet nyerni
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      akkor ehhez még fejlődni kell fejben...

Visszatérve a leosztásra először eszembe jutott a calldown, de aztán az ugrott be, hogy rengeteg olyan lap érkezhet, amivel még nagyobb bajban érezheted magad, és még nagyobb nyomás alá tudnak helyezni. pl -k, Q-k és A-ok, sorhúzók segítő lapjai: 3,4,7,8,9, amikből ráadásul elénk kerülhet rosszabb zsebpárral.

Bajban lennék azt hiszem...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      fold

eleg thin lenne itt berakni. legjobb esetben egy ATs jellegu handdel allsz szemben, aminek amugyis egesz jo equityje van ellened.

ilyen flopon ugy erzem, ritkan fognak abszolut bloffolni, tehat air kb sosincs nala. valszeg egy 67 jellegu handdel inakabb floatolna. rosszabb Jx-el is floatol, tuti nem emel vissza.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      ok. dobtam énis