Melyik az a terem, ahova TÉNYLEG küdenek 50 dolcsit?

• tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.09, Hozzászólások: 29
      Melyik az a terem, ahova TÉNYLEG küdenek 50 dolcsit?

Mert partypokerre biztosan nem (én 9 napja nem kapom), s állítólag a full tilt-re sem. Melyik terem esetén szokott megjönni az 50 dolcsi?

S miért éppen a partypoker van a reklámban az első helyen, ha pont oda nem küldenek?

Ezt máshol szélhámosságnak hívják....bizony ám.

jelző visszavonva: tisztázódott az ügy, lásd a továbbiakat

---------
  • 62 válasz
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      most kellett ez a topic egy ezüst tagtól? :s_ugly: :f_o:
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      ehh, hogy vagy ezüst ha még nem kaptad meg a kezdőtőkét?
      De biztos igazad van, ez szélhámosság...
      LOL

Esetleg nézz szét a postafiókdban, hogy nem kaptál-e, olyan levelet, hogy küldd el a személyid másolatát. A spamok között is nézd meg.
    • Balazs77
      Balazs77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.12, Hozzászólások: 948
      Miért kell 3 topicban leírnod, hogy nem tudod megoldani a regisztrációt egy pókerterembe?
    • prisonb
      prisonb
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.06.03, Hozzászólások: 7.319
      @tsteve11

Megkérlek, hogy próbálj meg viselkedni a fórumon, semmi szükség rá, hogy több topikot nyissál. ;)

Elsőre is értette mindenki, hogy NEKED mi a véleményed és ezt tiszteletben is tartjuk, te pedig a fórumunk viselkedési alapelveit próbáld magadévá tenni.

Arra viszont felhívom a figyelmedet, hogy a support a beérkező üzenetek sorrendjében válaszol, így amint naponta új üzenetet írsz mindig a lista aljára kerülsz.

Egy kis türelemre és nyugodtságra intelek, mert a kapkodással jelen pillanatban magad alatt vágod csak a fát. Minden fronton. ;)

Remélem hamarosan megoldódik a problémád.

Üdv
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      baszdmeg,ez már a 3topik ahol sírsz,mostmár kikapcsolhatnád már magadat.fikázni máshol fikázd a PS-t,legalább ennyi legyen benned..
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Original von tsteve11
      Ezt máshol szélhámosságnak hívják....bizony ám.
      a te viselkedésedet pedig gyerekesnek,ami már lassan átfordul az idiotizmusba.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      örülök, hogy megszületett a 3. topic ugyanattól a szerzőről, ugyanabban a témában.

Szeretnék javaslatot tenni, hogy nyiss egy topicot, amiben megkérdezed, hova utalják ki tényleg az 50$-t, és jeleznéd benne, hogy szélhámosságot sejtessz, mert a Party-ra 9 napja nem érkezett meg.
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      Ezt máshol FAIL-nek hívják....bizony ám.
    • tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Tökmindegy, partypokerre nem küldik.
      De akkor miért reklámozzák?

-----------------------------
      Dear tsteve11,

You made a deposit at PartyPoker which makes thingsa bit complicated. The easiest way for you to get your starting moneywould be to go hereand choose another poker room. If you want to stay at PartyPoker,please check your new bonus offers and bonus details. Has your $100 bonus been activated?

Best regards,
      Jeff
    • Fior
      Fior
      Bronz
      azért nem küldik te szerencsétlen,mert MÁR BEFIZETTÉL!!!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ahogy az üzenetből is kiderül, azért nem küldték a kezdőtőkét, mert saját pénzt fizettél be. Ez nem a mi hibánk, hanem a tiéd. És azért reklámozzuk, mert ha valaki mindent úgy csinál, ahogy az útmutatóban szerepel, akkor megkapja a kezdőtőkét.
    • tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Original von MaxMad Ahogy az üzenetből is kiderül, azért nem küldték a kezdőtőkét, mert saját pénzt fizettél be. Ez nem a mi hibánk, hanem a tiéd. És azért reklámozzuk, mert ha valaki mindent úgy csinál, ahogy az útmutatóban szerepel, akkor megkapja a kezdőtőkét.
      Figyu, az angol nyelvű oldalon ilyen szabály nincs, csak a magyaron. Itt én korábban nem láttam ezt a szabályt, lehet hogy az én hibám, ezt elismerem. (Lehet hogy most került bele?)

De az eredeti angol nyelvű oldalon NINCS ilyen előírás!!!
      Sőt, ott különböző befizetésekre bíztatnak a bónuszok miatt.

Vajon miért?
    • prisonb
      prisonb
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Angol leírás - 5. pont
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Csal a PS!!!!! :f_biggrin:
    • tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Original von prisonb Angol leírás - 5. pont
      http://www.pokerstrategy.com/party-poker/download

Látod-látod, ezért zavaros ez az egész, az én linkemen szó sincs erről.

Mindegy regiztem most pacific-re, ezt megírtam itt az üszinek, kiváncsi leszek, majd beszámolok a fejleményekről.

Kösz a segítséget, de a minimum akkor is az, hogy zavaros ez az egész.

(Az pedig több mint fura, hogy büntetik azt, aki nem bírja kivárni a kezdőtőkét. Máshol jutalom járna ezért)

Ez a szabály -finoma szólva is- zavaros, mert van ahol írják, van ahol nem, s teljesen értelmetlen.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von tsteve11 (Lehet hogy most került bele?)
      Így van, gyorsan beleírtuk, hogy kitoljunk veled... Te most komolyan beszélsz vagy csak szórakozol velünk ???
    • prisonb
      prisonb
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Ez egyáltalán nem zavaros. Kétféle regisztráció van. Vagy saját magad fizetsz be, ekkor megkapod a first deposit bónuszt (PSVIP kóddal regisztrálsz).

Vagy nem fizetsz be és kapsz kezdőtőkét (PS150 kóddal regisztrálsz).

Ne legyél ennyire felületes!!!!!
    • tsteve11
      tsteve11
      Bronz
      Original von MaxMad
      Original von tsteve11 (Lehet hogy most került bele?)
      Így van, gyorsan beleírtuk, hogy kitoljunk veled... Te most komolyan beszélsz vagy csak szórakozol velünk ???

Ugyan már, nézd meg ezt a linket is akkor:

http://www.pokerstrategy.com/party-poker/download

Itt szó sincs erről.

Szerintem jelzzétek az angol oldal szerkesztőjének a hiányt.
    • remete13
      remete13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 2.050
      Figyu, az angol nyelvű oldalon ilyen szabály nincs, csak a magyaron. Itt én korábban nem láttam ezt a szabályt, lehet hogy az én hibám, ezt elismerem. (Lehet hogy most került bele?)

Én lassan egy éve itt vagyok, de már akkor is így volt, mikor én kaptam a kezdőtőkét.

Próbáld meg feldolgozni: vagy ingyen 50$, vagy saját pénz+ bonus. Azt próbálják neked itt elmagyarázni, hogy ahová befizettél (Party), oda már nem tudsz ingyen 50$-t kapni, bárhová máshová- ahol még nincs reged- viszont igen.

Most pedig döntsd el, továbbra is majmot csinálsz magadból, vagy inkább elnézést kérsz, és kikéred máshová a kezdőtőkét.