party poker

• ocsi86
      ocsi86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Én a party pokerre szeretném a kezdőtőkét és ahoz ugye valódi pénzes számla kell, de ha valódi pénzes számlát szeretnék nyitni akkor be is kell fizetnem és úgy nem jár a bónusz. A kérdésem az, hogy megkapom-e a kezdőtőkét ha nincs bankkártya regisztrálva?

Előre is köszönöm
  • 6 válasz
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2.038
      Meg! De nem kell ezt túlbonyolítani!

Csak az a lényeg , hogy mindent az útmutató alapján csinálj úgy , ahogy le van írva!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Idézet az útmutatóból :

"Add meg a személyes adataidat, hogy lezárulhasson a regisztráció.
      Fontos, hogy a helyes adataidat add meg, mert csak ebben az esetben tudod megkapni a kezdőtőkét.
      Csukd le nyugodtan az ezután felugró befizetési opciós ablakot."
    • ocsi86
      ocsi86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 2
      Köszönöm a segítséget.
    • 3Krisz3
      3Krisz3
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.14, Hozzászólások: 2
      Hello!

Én még régebben csináltam meg a kvízt,de nem kaptam meg az 50$-t,és fel is adtam a próbálkozást,gondoltam úgy se kapom meg.
      Ez még tavaly volt,és most kaptam róla felvilágosítást hogy van egy Segítség menüpont,ahol minden bizonnyal lesz válasz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőkém.
      Ezt az üzenetet találtam ott.Valaki felvilágosítana hogy ez mit is jelent egész pontosan?
      És hogy akadály-e hogy a kvíz kitöltése és a Party-n való regisztrációm tavaly történt?

we have not been able to transfer your 50$ to your PartyPoker account. We received the following message:
      "Account is closed, deemed inactive OR a duplicate OR put on hold due to possible violation of our player Agreement"

Please contact PartyPoker and ask them to solve this problem. Point out that is a technical problem and that PartyPoker has to fix your account. After they did get back to us via this ticket so we can try to transfer your starting money again.

Előre is köszi a segítséget!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      helló! Röviden annyi, hogy nem tudtuk utalni a pénzt, mivel zárolva van a számlád. Ez leginkább akkor fordul elő, ha már volt ott régebben számlád, és nyitottál egy újat (a lényeg, hogy valamivel megsértetted a szabályzatot). Mindenkinek csak egy számlája lehet minden teremben, a több számla létrehozása mindenhol tilos.

Most valószínűleg van még rá lehetőség, hogy egy másik terembe megkaphasd a kezdőtőkét. Választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ) és a Segítség menüpontban válaszolni kellene arra az üzenetre, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Arra nagyon figyelj, hogy olyan termet válassz, ahol még nincsen számlád, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 176
      Hello mindenkinek
      az a probléma lépett fel nálam, hogy a partypokeren aktiváltam az e-mailem, a pénztárban is regisztrálva vagyok(a partypoker ügyfélszolgálatát is megkérdeztem az ügyben, és azt mondták miden oké), de a pokerstrategy mégsem tudja utalni a kezdőtőkét, na most arra gyanakszom, hogy én még amikor bekellett írni ide az oldalra a partypoker nevemet, nem a megfelelőt adtam meg az alábbi nevek közül:
      -Felhasználónév: petersonka
      -Becenév: petersonka92

Más lehetőséget nemtudok elképzelni arra, hogy miért nem tudják küldeni az 50$-t, aki tud segíteni ebben a problémában, például hogy hogyan tudom ezt az esetleges hibámat korrigálni attól szívesen fogadom a tanácsokat,
      Előre is Köszönöm!