Szégyen

• kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      1.-pont: Köszönet a lapon jelenlévő magyar moderátoroknak, a segítségükér, Úgyérzem nem rajtuk múlott.
      2.-pont: vacak 50 USD-ért nem fogok a VILÁG összes platformjára beregisztrálni.
      3.-pont: ezért a meg nem kapott xx-USD-ért már így is az alábbi platformokra regisztráltam, /fölöslegesen/
      PartyPoker
      PacificPoker
      BWIN poker
      Természetesen a platform megjelölési utasításnak megfelelően.
      De ugy látszik mindig ez a válasz:
      "Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff"

Úgy gondolom nem az én problémám. De akinek a problémája, az megitélésem szerint gondolkozzon el rajta, vagy mondja azt, hogy nem akarja kiutalni.
      Minek előtte jelen honlap a témához kapcsolódó utasításait betartva regisztrállok egy terembe, és ennek ellenére már az 5. fenn említett üzenetet kapom vissza, akkor szerintem nem nekem kell elgondolkodni, hogy hol a hiba.

ELMENT A KEDVEM AZ EGÉSZTŐL, nemhogy még ajánljam is.
      Maradok továbbra is köszönettel, a jelenlévők, és a szintén jelenlévő moderátorok felé, de ezt nem oldotta meg a PokerStrategy.

Ezek után ha játszani akarok akkor inkább befizetek, és legalább biztos lehetek abban, hogy megkapom. /csak azt nem értem, hogy akkor mi értelme voplt az egésznek?/

További sok sikert és jó idegeket mindenkinek: Kóczián László vill.m prog.mat.
  • 18 válasz
    • deaux
      deaux
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.17, Hozzászólások: 2.038
      Szerintem valamit csak elronthattál. Bár lehet h téged nem szert minden platform de több ezer embert igen.

Ezekben a termekben előtte nem volt számlád?? Próbáltál más termet?
      Mindent jól elolvastál?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Sajnálom hogy így jártál.

"Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for."

Ez megtörtént ?
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Amikor a tesszt elkészült akkor úgy ahogy volt a gép a Pok..Strat... lapján keresztül lett a letöltési útmutató szerint letöltve a Pacific anyaga, és az útmutató szerint elkészítve a számla, valamint a leírás szerint a számlanév visszaírva ide. Ezt követően kezdödött a már említett levelezgetösdi.
      Csak a PokerStarson volt addíg regisztrációm, és aktív számlám.
      Éppen ezért kértem a Pacific-re.
      Ezután a PartyPoker következett.
      Az eredmény változatlan lett.
      Ezután jött a Bwin, az eredmény ugyan az maradt.
      Mindent elhiszek magamról de, hogy háromszor is elrontsak egy regisztrációt azt már nem.
      Mindhárom esetben ezek után fölösleges volt számlát készíteni.
      Nameg a személyi igazolványomat, és a jogosítványomat is megküldeni, /bár ezzel még egyet is értenék/ természetesen elmúltam 18 éves az az 57 éves vagyok, és a közölt adatok valóságosak voltak.
      Na mindegy. "Jeff-el jókat levelezgettünk, de semmire sem jutottunk.
      Köszi minden jóindulatot tőletek.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Értem. Sajnos a support munkájába mi innen a fórumból nem látunk bele, és mivel jelenleg nincs magyar ügyfélszolgálat, így közvetlen kapcsolatban sem állunk. Annyit tudok ígérni, hogy felhívom az admin figyelmét a dologra, és valamilyen megoldást mindenképp megpróbálunk találni. Sajnos a hétvégén nem tudunk lépni az ügyben, de hétfőn mindenképp utána fogunk nézni mi lehet a probléma. Elnézést a kellemetlenségekért, valamint köszönjük a megértést és a további türelmet.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Én nem tudom, de nem te teszel szívességet azzal, hogy elfogadod a PS 50$-os kezdőtőke ajánlatát. Sokan össze vissza háborognak, pedig sokszor ők rontottak el valamit. De ellenkező esetben is, 50$ az több mint 10 000 Ft. És ha egy kis szenvedést nem ér meg neked, akkor azt hiszem jobban jársz ha befizetsz magad. Én személy szerint nem vágtam volna bele saját pénzből, de a PS 50$ jával szereztem egy jó kis hobbit, és még nem is bukhatok vele... :)
    • gyurma7910
      gyurma7910
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.18, Hozzászólások: 26
      Már meg ne haragudj, de egy programozó matematikusból néz már ki annyit, hogy egy regisztárciót meg tud helyesen csinálni. Én tudom, nem a hülyék végzik el azt a szakot.

Kocici ne adja fel, annyira azért vannak itt segítőkészek, hogy utánnanéznek a probléma okának.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Én is programozó matematikus vagyok úgyhogy... Én nem mondtam hogy ő a hibás, de türelmesebbnek kellene lennie...
    • Attischa
      Attischa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.05, Hozzászólások: 1.759
      érettségizett vízvezeték-szerelőként,már meg se merek szólalni. kocici52 ,ne add fel,sokat lehet itt tanulni,és nyerni a megszerzett tudással.
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Köszönet MedMex segítségéért.
      Neked meg kedves programozó kollega csak annyit, hogy nem szívességről van szó, és nem okoz gondot az , hogy utaljak egy kevés $-t , mert ha figyeltél van olyan terem is a regisztrációk közt ahol van rendes számlám amit én fizettem be, következés képpen az a terem kieset a szórásból.
      És ha ennyire tudod akkor rájőhettél, hogy friss , direkt erre a célra történt regisztrációról volt szó, igy szóba sem jöhetett az, hogy már létező számláról lett volna szó.
      A regisztráció folyamata magyarnyelven van leírva, és én azt emlékeim szerint /állítólag tudok olvasni/ pontosan hajtottam végre. Nem türelmetlenségről volt szó.
      Csak elment a kedvem az egésztől, ill. jobban jártam volna, ha befizetek.
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Halkan jegyzem meg Bwinre tudtommal nem utalnak kezdőtőkét. Partypoker mint látom nem sikerült,van számlád starson ,marad az ipoker termek egyike,Titan vagy Mansion. Szerintem próbáld meg ezeket.
    • gyurma7910
      gyurma7910
      Bronz
      Nem hiszem, hogy bármi sértőt mondtam volna neked, bár ha így van, akkor bocsánatod kérem.
      Elég régóta csak olvasgattam a fórumokat, de nemrég úgy döntöttem, hogy aktívan részt is veszek. Nem igazán emlékszem, hogy valaha is olvastam trágár beszédet!
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Nem akartalak megsérteni, nem gondoltam volna hogy káromkodásnak tekinti valaki ezt a szót, viszont így kimoderáltam magam. Csak ma már a 3. elégedetlenkedő topicot olvastam, és mint mondtam az esetek nagy részében az illető a hibás, persze lehet kivétel, de ezt is írtam.
    • prisonb
      prisonb
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.06.03, Hozzászólások: 7.319
      Szia kocici52!

Talán tudok választ adni a problémádra. A regisztrációkat megkülönböztetjük aszerint, hogy a tagunk kezdőtőkét szeretne vagy első befizetős bónuszt. Vagy a linkek mások vagy a regisztrációs kód, de a lényeg, hogy különböznek a telepítési útmutatók.

Ha egy első befizetős bónuszt kínáló linkről (és/vagy kóddal) regisztrálsz egy terembe, akkor arra a bónuszra vagy jogosult és a kezdőtőkére nem.

Ha tehát a főoldalon vagy a pókertermek menüpont alatti linkek útmutatóit követve regisztráltál az adott termekbe, akkor oda nem jár sajnos kezdőtőke. Biztosra veszem, hogy ez történt, hiszen a bwin regisztrációdat is említed, holott oda nem adunk kezdőtőkét.

Mivel kezdőtőkét (alapesetben) egyszer kap mindenki, viszont akár minden termünkbe befizethet, ezért ezek vannak "szem előtt". Azonban bármelyik bónuszos telepítési útmutatót megnézed, az alábbi leírást találod az első sorban: "Ha megoldottad a kvízünket, és szeretnéd megkapni a kezdőtőkét, válassz ki egy pókertermet az alábbiak közül: Kezdőtőke a kvíz kitöltése után." Ez a link vezet a kezdőtőkés telepítési útmutatókhoz, amennyiben nem rögtön a kvíz kitöltése után kérnéd a kezdőtőkét.

Tehát talán mégsem akkora "szégyen" a dolog. :s_wink:

Remélem sikerül kezdőtőkét igényelni és aktív tagja leszel a közösségnek. Íme itt egy közvetlen link a kezdőtőkés útmutatókhoz: >> Kezdőtőke igénylése

Bízom benne, hogy tudtam segíteni, üdv

prisonb
    • gyurma7910
      gyurma7910
      Bronz
      OFF
      Kedve GrimTheCat!
      Nem vettem sértésnek, sőt még ideges sem lettem, mivel elég nyugodt természet vagyok. Csak furcsa volt látni, hogy ilyet is írnak itt az emberek, mert mint mondottam volt nem igazán olvastam ilyen reagálást még. Mikor elolvastam a válaszod, akkor egy kicsit el is ment a kedvem, hogy ezen az oldalon bármihez is hozzászóljak. Részemről a dolog lezárva. További szép estét.
      OFF vége

Kocici látja mondtam, hogy ne adja fel. A Full Tilt-en van már számlája? Oda is ki lehet kérni a kezdőtőkét, bár ha nincs igazam, akkor majd mondják. Én úgy emlékszem csak a TAF bónuszt nem lehet oda kérni, lehet megint rosszul.
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Hálás köszönet, a korrekt tájékoztatásért, és fáradságodért.
      Mostmár Úgy döntöttem, hogy nem regisztrálgatok össze vissza,
      Használlom a kedvenc termemet /888/ és megbízhatóbb, ha én utaltatok.

Köszi mindenkinek. kocici52
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Egyébbként pontosan így töltötten ki és innen le a Pacific-et, és nem tudták küldeni.
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Kedves gyurmaxxxx

Nos miért ne ...halgattam rád, és ahogy MaxMad adta a linket onnan végig "élveztem " az újabb regisztrállást, a Tilt pokerre, 20.-án.
      Ma 24.-e van, kiváncsi leszek ,hogy most mi lesz.............

Ha ide se utalják akkor NC......
      Sajnos ahova direkt a PkerStrategy miatt és regisztrációs utasításai szerint szerettem volna /Pacific Poker/ oda nem voltak hajlandoak, na meg az összes többire se. Hát most itt tartok, és el se hiszem.
      :( ((((((((((((((((((((((((((((((((((
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv! A supportunk vajon tud már róla, hogy a Full Tiltre szeretnéd kérni a kezdőtőkét ? Ennyi próbálkozás után maguktól nem fogják kitalálni szerintem... A Segítség menüben kellene egy üzenetet írni, válaszolva az eddigiekre. Röviden annyi elég, hogy a Full Tiltre szeretnéd a pénzt, és hogy mi lett ott a nicked. Azt mindenképp ellenőrizd, hogy a Full Tilten megerősítetted-e már az email címed, mert addig nem fogják tudni utalni. Sok sikert!