Pokerstars

• MasterBoy89
      MasterBoy89
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.14, Hozzászólások: 3
      Hello!

Segítség kellene! Megvan a kvíz, kiválasztottam a Pokerstars oldalt , megcsináltam az accuntot, beírtam az oldalra a készitett nick nevemet, majd kaptam e-mailt hogy küldjek igazolványt, ez is megvan.
      Utána vártam egy hetet és nem jött semmi az utalásról, majd olvastam a forumban, hogy nem mindig megy el a freemailről a cucc, ezért elküldtem g-mailról. Valüszinűleg megkapta az ügyfélszolgálat, mert köldött egy e-mailt.
      Az állt benne , hogy a Partypoker számlámra nem lehet utalni a pénzt , mert le van zárva az accunt, és a ha kinyilik akkor próbálkoznak. Ekkor meglepödtem, mert nem is a Partypokert jelöltem be a kvíz után hanem a pokerstarst. Van számlám a Partynál de mégegyszer mondom nem oda kértem az 50 dollárt. Ebben kellene segítség, hogy miért ezt írták vissza? Várom válaszotok. Köszönöm.
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Emailt kaptál, vagy üzenetet a Segítség menüben? A biztonság kedvéért másold be az üzenetet légyszives! Köszi!
    • MasterBoy89
      MasterBoy89
      Bronz
      Hello!
      Üzenetet kaptam a segítség menüpontban, csak be van nyomva az e-mail értesítés.
      Ez állt benne:

Dear MasterBoy89,

We have not been able to transfer your $50 to your account at PartyPoker. We received the following message:
      "Account is closed, deemed inactive OR a duplicate OR put on hold due to possible violation of our player Agreement"

Pleasecontact PartyPoker and ask them to solve this problem. Point out thatis a technical problem and that PartyPoker has to fix your account.After they did get back to us via this ticket so we can try to transferyour starting money again.

Best regards,
      Tobi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ok, köszi hogy bemásoltad! Nos ez esetben válaszolni kellene a supportnak, ugyanott a Segítség menüben, hogy tévedés történt, mivel te a Starson regisztráltál. Az üzenetbe írd bele a Starsos nicked is, hogy mielőbb el tudják indítani az utalást. A válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül.
    • MasterBoy89
      MasterBoy89
      Bronz
      Hello!

Írtam üzenetet várom hogy mi lesz.
      Kössz a segítséget.