Segítségnyújtás

• loginkaka
      loginkaka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 1
      T Cím!
      Eddig nem kaptam meg a bónuszt. Választ már 3x angolul, de nem beszélek idegen nyelvet. Hogyan tudom megkapni a bónuszomat. A pacific és a mansion oldalakon már próbálkoztam. Jó lenne ha ezek közül valamelyik oldalon beléptetnének, vagy ha ez már nem megy a bet 365 vagy az everest pókeren.Ezeken még nem regisztráltam. Üdv Tari J
  • 26 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Bronz státuszodból kiindulva a kezdőtőkéd mostanra talán már megérkezett. :f_smile: Amennyiben mégsem, akkor (az általad megemlített két termen kívül) a Party; Titan; FTP; PokerStars vagy a Cake Poker termébe kérheted ki. Természetesen a kezdőtőkét csak egyszer kaphatod meg (kivételes esetektől eltekintve).
    • kapocsi66
      kapocsi66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 2
      Azt szeretném tudni, hogy mit csináltam rosszul, hogy még mindig kezdő státuszban vagyok, pedik 20 pontom már van a PokerStars -on.

És miért nem látom, hogy hány rossz válaszom volt a kvízben?

A barátoknak küldtem meghívót, és nem kaptam plussz kvíz lehetőséget.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von kapocsi66 Azt szeretném tudni, hogy mit csináltam rosszul, hogy még mindig kezdő státuszban vagyok, pedik 20 pontom már van a PokerStars -on.

És miért nem látom, hogy hány rossz válaszom volt a kvízben?

A barátoknak küldtem meghívót, és nem kaptam plussz kvíz lehetőséget.
      Üdv!

Pontokat csak akkor tudsz gyűjteni, ha a mi leírásunk szerinte regisztráltál valamelyik terembe, a pontok jóváírása ekkor sem automatikus. Akkor történik meg, ha a terem elküldi az ehhez szükséges adatokat.

Senki sem látja, hány rossz válasza volt, ennek ellenére rengeteg ember át tudott menni a kvízen. Csak azt tudom tanácsolni, hogy olvasd át újra azt a pár cikket, és utána ess neki újra.

Nem tudom ki mondta neked, hogy, ha toborzol, akkor plussz kvíz lehetőséget kapsz, mert ezt mi nem írtuk sehol és nincs is így.
    • kapocsi66
      kapocsi66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 2
      Üdv:

http://hu.pokerstrategy.com/quiz/
      "Tipp: Ahhoz, hogy több lehetőséged legyen, meghívhatsz egy barátot az oldalra. Így a kvíz megoldására nem öt, hanem hat próbálkozási lehetőséged van. ... "

Akkor ezt ki írta?

A PartyPokeren szerintem jól regisztráltam. A kiírt bónuszkóddal. De hiába erőlködöm, maradok kezdő státuszban.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Elnézést kérek, most hallok erről először.
      Amikor én regisztráltam még nem volt ilyen, illetve, nem is tájékoztattak, hogy változtatás volt.
      Rákérdezek, hogy mikor kapod meg a plussz lehetőséget.
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 334
      Hy !!Az lenne a kérdésem h ugyebár 1000FTP kell hogy kifizettessem a pénzt,ha mondjuk van 200 de abból 30 at elhasználok satellite re attól még ugyanúgy 800 szükésges még függetlenül h mit csinálok vele,vagy akkor már 830??számít h elhasználom közbe?
    • moklys
      moklys
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 10
      Sziasztok! Partypokeren van számlám amire meg is jött az ingyen 50 USD de már nincs ott (elbuktam). Ha feltöltöm 5000 ft -al akkor is 3 hónapom van a 700 pont elérésére, hogy hozzájuthassak a pénzhez? És ha nem érem el a szükséges ponokat akkor blokkolják a számlám?
      Érdemes e egyáltalán erre a számlára pénzt fizetni vagy inkább hozzak létre egy újjat?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von FABOLOUS102 Hy !!Az lenne a kérdésem h ugyebár 1000FTP kell hogy kifizettessem a pénzt,ha mondjuk van 200 de abból 30 at elhasználok satellite re attól még ugyanúgy 800 szükésges még függetlenül h mit csinálok vele,vagy akkor már 830??számít h elhasználom közbe?
      Üdv!
      Az elhasznált pontokat nem kell újra összegyűjtened.
      Nyugodtan elköltheted.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von moklys Sziasztok! Partypokeren van számlám amire meg is jött az ingyen 50 USD de már nincs ott (elbuktam). Ha feltöltöm 5000 ft -al akkor is 3 hónapom van a 700 pont elérésére, hogy hozzájuthassak a pénzhez? És ha nem érem el a szükséges ponokat akkor blokkolják a számlám?
      Érdemes e egyáltalán erre a számlára pénzt fizetni vagy inkább hozzak létre egy újjat?
      Üdv!

Egy felhasználónak csak egy számlája lehet, ha nyitsz egy újat, akkor bezárják mindkettőt, és nem fogsz tudni a PPn játszani.
      Mivel elbuktad a pénzt, így már nem vagy jogosult a +100$-os bónuszra.
      A PP saját bónuszait persze használhatod.
      A számládat nem fogják blokkolni, és nem fognak semmit levonni sem a pénzedből.
    • moklys
      moklys
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 10
      És mikor lettem volna jogosult +100 dollárra? Ha 50 dollárnál töltöm fel 50 dollárral talán?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Az útmutató ezt írja. Az én értelmezésem szerint, mivel elvesztetted a pénzt, így elestél a bónusztól. Ha befizettélvolna előtte, akkor talán megmarad, de ezen kár rágódni mostmár...

Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Betettem az $50 bónuszomat a Mansion terembe. Ha nem sikerül 90 nap alatt 2000 pontot szereznem, de közben nyerek, akkor csak azt az $50-t vonják le?
      Köszönöm.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Igen így van.
    • keribandi
      keribandi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 7
      Dear keribandi,

We are not able to transfer the money to your account at Full TiltPoker, because you did not finish the registration at the Cashier. Youcan do this by following this instruction:
      Start the Full Tilt Poker software and login. As soon as you are in themain window of the software go to "Account" -> "Change personaldata". Fill in your personal data and click on "OK".
      For validation of your e-mail address you have received an e-mail witha validation code. Please insert this Code in " Account" / Validatee-mail.

Now you are ready to get the money. Please inform us about this by a ticket and you will receive the money soon.

Best regards,
      Jeff
      ezt valaki le ford. nekem? nem tul jó az angolom
    • keribandi
      keribandi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 7
      meg ezt is:D ear keribandi,

Please fill out your personal details in the Full Tilt Poker software and reply back to this ticket. Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
      köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! be kell fejezned a regisztrációt a Full Tilten. Az Account/Personal Data-nál ki kell tölteni az adataidat, illetve validálni kell az email címedet. Egy kódot kapsz emailben a full Tilttől a megadott email címedre, és azt be kell másolni az Account/Validate email ablakba. Ezután válaszolni kell arra az üzenetre a Segítség menüben, és megírni, hogy készen vagy. Ezután újra megpróbálják elküldeni az 50$-t.
    • kobe81
      kobe81
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.29, Hozzászólások: 6
      hi.
      remélem rátaláltam a megfelelő fórumra. :)
      Már megvan a kvíz. várom a kezdőtőkét. kb 2 vagy 3 nap telt el. Gondolom ez még nem gond, mert valahol láttam hogy 4-5 nap is lehet.
      A kérdéseim ezek lennének: pokerstarson az 500vpp-t hogy lehet megszerezni? Hány játékkal? Mennyit kapok egy játékért? És csak a nyertes játékért kapok? és játékpénzes játékért kapok?
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von kobe81 hi.
      remélem rátaláltam a megfelelő fórumra. :)
      Már megvan a kvíz. várom a kezdőtőkét. kb 2 vagy 3 nap telt el. Gondolom ez még nem gond, mert valahol láttam hogy 4-5 nap is lehet.
      A kérdéseim ezek lennének: pokerstarson az 500vpp-t hogy lehet megszerezni? Hány játékkal? Mennyit kapok egy játékért? És csak a nyertes játékért kapok? és játékpénzes játékért kapok?
      Pstarson a játékért kapsz vpp-t, de csak is real cash asztalnál, játékpénzzel nem adnak pontot, vagyis pontosabban olyan leosztásokért, amikor van rake. NL10-en 1 dolláronként 5 cent a rake, rake-t csak olyan potnál vonnak, ahol volt flop. 1 vpp-t kapsz minden 40 centnyi rake után. Hogy egy játékért mennyit kapsz, előre megjósolni sem lehet, mert ha a pot kisebb, mint egy dolcsi, akkor semmit, ha meg 8+, akkor 1 pont :) A pontokért elegendő, ha leosztást kaptál ott, ahol rake termelődik, akár benne voltál a potban, akár nem. (sit out állapotban nem adnak semmit.)
      Mellékesen: részpontotkat is kapsz, csak az nem látszik, amig egész ponttá nem nő :D Tehát nem csak akkor van pont, ha a pot 8+ dolcsi, hanem kapsz pontot pl 1 dolcsis potnál is, csak akkor 1/8-ad pontot kapsz.
    • kobe81
      kobe81
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.29, Hozzászólások: 6
      Dear kobe81,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff

Ezt az üzenetet kaptam és nem tudom hogy miért. A kezdő bónuszom megérkezett. A pokerstarsra úgy regisztráltam ahogy kell mindent úgy csináltam ahogy a leírásban volt és nem tudom hogy miért kaptam ezt az üzenetet.
      A "this site"-ra ez volt belinkelve: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/2/ .
      Itt a Felhasználó ID-nél van egy függőleges vonal, olyan mint egy l betű de nem biztos hogy az. De a felh. ID-t is beírtam csak először nem ezen az oldalon hanem a honlap-> beállítások oldalon . De a kezdő bónusz megjött. Most akkor foglalkozzak ezzel az emaillel?
    • 1
    • 2