Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] AA slowplay

• CarlBanx
      CarlBanx
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.05, Hozzászólások: 19
      $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:

BB = ($1.42)
      MP3 = ($11.39)
      CO = ($5.00)
      BU = ($2.41)
      SB(Hero) = ($6.40)

Preflop: Hero is SB with A, A.
      MP3 raises to $0.17, 2 folds, Hero raises to $0.49, BB folds, MP3 calls $0.32.

Flop: ($1.03) Q, 5, A (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.60, Hero calls $0.60.

Turn: ($2.23) 4 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $1.50, Hero calls $1.50.

River: ($5.23) J (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $3.75, Hero raises to $3.81, MP3 calls $0.06.

Final Pot: $12.85.

--------------------------------------------------------------------------------

Results follow (highlight to see):

MP3 shows three of a kind, queens (Qs Qd)
      Hero shows three of a kind, aces (Ad Ah)

Hero wins with three of a kind, aces (Ad Ah).

jó volt-e a slowplay? bár így hogy tudom, hogy qq van nála, tuti adta vna, már flopon...
  • 16 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ha nem ez a lap van nála hanem KQ K10 Kj J10 JJ KK akkor turnön checkbehindolt volna. turnön átkellett volna venned a kezdeményezést.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Ez egy meglehetősen rossz játék pozíción kívül, hosszútávon sok value-t fogsz veszíteni vele.

Nem tetszik a flop sem, de ha már ragaszkodsz a c/c flophoz, akkor egy turn check/raise egész pofás lenne itt.

Két utca c/c után pedig elég merész a tulajdonképpeni nuts-szal a rivert is elcheckelni, legtöbbször itt mögéd fog checkelni ő is.

Csak azért fizetett ki, mert az a lap volt nála, ami...
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      riveren nincs nuts ( K10, 32, lehet még szin is van )

flop bet turn c/r nek lehet értelme de flop c/c turn c/r nek nem hiszem
    • CarlBanx
      CarlBanx
      Bronz
      a flop előtti caljából arra gondoltam, hogy valami AQ, AJ..stb lapja lehet, nutom volt, nem akartam belehívni előről, nehogy elijesszem, de azt gondoltam hogy emelni fog, a preflop reraiseből és mivel elé csekkeletem, így az csak call, a turnön 4-es nem túl veszélyes, mert 23-mal tuti nem emelget így gondoltam még mindig nutom van, és mivel flopon is emelt, (amúgy végig emlegetős volta az úr) gondoltam, csekkelek valóban így most én c/r-t játszanék(tegnap esti sessionben 6 asztalon jéátszottam és eléggé pörögtek a dolgok). a riveres döntésemet, meg az eddigi agressziójára alapoztam c/r-t akartam jétszani, de már csak callolni kellett

valószínű már turnon bekerülhetett vna az összes pénz. :(

a pozícióm, meg prf ugye aa-val szinte mind1, flopon meg nutom volt és mint írtam nem akartam elijeszteni pl az AK, Ax-ével, nem gondoltam vna hogy QQ-ja van(én QQ-val prf SH-n, főleg hogy én vok pozícióba áltelában push, szóval a saját játékomból indultam itt ki), legközelebb és amúgy általában, ha nutom van(vagy csak jónak érzem magam) akkor riveren vagy bent van már az összes pénz, vagy nyitok
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      @bmilk:

Azért fogalmaztam úgy, hogy "tulajdonképpeni" nuts , elég hülye szó tudom, de 3bet potban nem sokszor fogsz KT-t vagy 32-t látni az ellenfélnél, bár a színeket valóban nem látjuk...

@Carlbanx:

Az, hogy oop vagy, az nem a preflop játékod szempontjából fontos, hanem a postflop miatt. Egyébként Ax, QQ ki fogja fizetni az egyenes játékodat is, de egy JJ vagy KK nem fog végigagrózni hárum utcát, abban szinte biztos vagyok...
      KK ellen lehet trükközni, de az biztos, hogy nem 3utcát.
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      én még annyi fűznék hozzá hogy a PRE 3-bet is lehetne nagyobb, mivel 0,17x3=0,51, oop pedig jobb 3-4xeseét visszarakni

és AA val szerintem abszolult nem mind1 hogy pozíciód van vagy sem, igen nehéz helyzetekbe keveredhetsz, ha floppon nem jön az A és az ellenfeled pédául szeret 3 beteket lecallozni bárkitől suited connectorokkal 2 broadway-jel...
    • CarlBanx
      CarlBanx
      Bronz
      az emelés/nyitás 3xosát emeltem vissza...azért nem .51-et, mert a görgővel ennyire ment és ez volt 50 körül és mivel 6asztalon játszottam nem állítottam be pontosan(be kellett vna írni kézzel)

a pozíciót meg úgy gondoltam, hogy ált elég jó vagyok és tudok vele cbetelni...sokszor fogok overpairt flopolni...és többnyire nem lesz náluk semmi és top párral SH-n elég jónak mondhatom magam egy dry flopon

rainbow votl a flop, de am nem tom ti milyen hh convertert használtok, mert én ezt a ps-est de nem másolja át a szineket... :(
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Original von elekadammate
      és AA val szerintem abszolult nem mind1 hogy pozíciód van vagy sem, igen nehéz helyzetekbe keveredhetsz, ha floppon nem jön az A és az ellenfeled pédául szeret 3 beteket lecallozni bárkitől suited connectorokkal 2 broadway-jel...
      Azért egy 3bet potban ne akarjuk szetet vadászni AA-val! Túl sok nehéz helyzetbe nem kerülsz, általában két utca bettel turnön már bent van a stacked...

Original von CarlBanx
      rainbow votl a flop, de am nem tom ti milyen hh convertert használtok, mert én ezt a ps-est de nem másolja át a szineket... :(
      Ha rányomsz a PS gombra, akkor kiteszi Neked vágólapra a leosztást. Utána csake gyszeráen ctrl+v -vel be tudod illeszteni a fórumba! ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      @bmilk:

Azért fogalmaztam úgy, hogy "tulajdonképpeni" nuts , elég hülye szó tudom, de 3bet potban nem sokszor fogsz KT-t vagy 32-t látni az ellenfélnél, bár a színeket valóban nem látjuk...

NL10en tegnapról 3 hand ( SH )

UTG emel, MP 3bet én 4bet COból UTG call a stakcje 3/5ödével K10o

CO emel én 3bet BTNról BB call 65o

én UTG emelek CO 3bet én 4bet ő call 66

és szerintem feljebbi szinteken se ritka az ilyen...
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Te bmilk, most min vitatkozunk?

A "tulajdonképpeni" szón, a "nem sokszor" kifejezésen, vagy min???

Nála van a kvázi nuts, ennyi. Vagy nem jó az sem, hogy kvázi? :D

250k leosztás után én is elő tudok szedni Neked horrorisztikus példákat, a "se ritka" kifejezéseddel viszont most én nem értek egyet! :D ;)

Szerk: PP-vel való 3bet/4bet call tényleg nem ritka amúgy, de az ellen nutsunk van...
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      nem nevezném vitának :)
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      • Leírom, hogy tulajdonképpeni nutsunk van (már rühellem ezt a szót, egészen biztos, hogy nem is fogom használni többet)...
      • Leírod, hogy nincs nutsunk...
      • Leírom, hogy nem sokszor fogsz látni az ellenfélnél KTo-t vagy 32-t...
      • Leírod, hogy nem ritkán...

Ezt akkor most minek nevezzem? :D
    • bouncer89
      bouncer89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.087
      lol
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      "Ezt akkor most minek nevezzem? "

nem kötekedésből irtam amiket irtam. csak megjegyeztem. :) ;)
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Te, én sem kötekedést írtam, hanem vitatkozást... :)

Nincs harag. ;)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Flop bet, turn c/r ami itt szóba jöhet.
      De ez is csak aggró emberek ellen működik, akik minden check mögött a gyengeséget látják. Ez a végig c/c borzasztó, így nagyon kevés value-t nyersz vele, mert kb. csak ilyen lappal fognak kifizetni, mint ami itt is volt az ellenfelednél.

Ha már a floppon c/c-t játszottál, akkor a turn-ön feltétlen c/r legyen, próbáljuk betenni a pénzünket ilyen lapokkal.