Pokerstars

• 41 válasz
    • luckyboy18
      luckyboy18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.20, Hozzászólások: 34
      hello.
      hogy szerezted azt a 3 centet?:D
    • fmartin97
      fmartin97
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 2
      100$ Free Hun
      De választ kérek nem kérdést!hehe
    • PeterPoker01
      PeterPoker01
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.06, Hozzászólások: 34
      Hali!

A következő lenne a problémám:
      - Regisztráltam a pokerstras-ra.
      - Befizettem 40$-t
      - Sikerült csinálni belőle 61$-t
      - Szereztem 14 FPP-t /ez ugye 7SP, mivel 2FPP=1SP/

DE!

Nem írták jóvá az FPP-t Strategy pontként és emiatt nem lépek át kezdő státuszból a 2. szintre ami ugye csak 1 pontot igényelne.

Attól tartok elrontottam valamit a regisztrációnál és nem vagyok "bekötve" a Pokerstrategyhez. Bár mindent pontosan a leírás szerint csináltam és mindent át olvastam2x is a regisztráció előtt. Meg tudná valaki nézni, hogy jó volt e a regisztrációm? Remélem csak a Pokerstars késik a pontok átküldésével.

Előre is köszönöm a segítséget!
      Péter
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Kérlek ellenőrizd még egyszer, hogy mindent pontosan az útmutató szerint csináltál-e, különös tekintettel a 7. pontban szereplő információ megosztásra, valamint hogy beírtad-e a PokerStarsos felhasználó neved a profilodba. http://hu.pokerstrategy.com/poker-stars/download
    • PeterPoker01
      PeterPoker01
      Bronz
      Original von MaxMad Szia!

Kérlek ellenőrizd még egyszer, hogy mindent pontosan az útmutató szerint csináltál-e, különös tekintettel a 7. pontban szereplő információ megosztásra, valamint hogy beírtad-e a PokerStarsos felhasználó neved a profilodba. http://hu.pokerstrategy.com/poker-stars/download

Először is köszönöm a gyors reagálást;) !

Az Information Sharing Agreementet - már korábban jóváhagytam.
      Mely ugye a szöveg alapján ami benne van: jóváhagyja az információ cserét a Pokerstars és a Pokerstrategy között.

A linken amit adtál pedig a 3. pontban
      Ahol ez olvasható:
      " Lépj vissza erre az oldalra, és add meg a pókerszámlád nevét. "
      a Felhasználó ID mellett egy pipa található.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Köszi! Akkor úgy tűnik, ebből a szempontból minden rendben. Pontosan mikor kezdtél játszani a Starson ? A pontok jóváírása akkor történik meg, mikor a terem megküldi azt a számunkra. Van olyan terem, ami napi szinten megküldi a pontokat, de van olyan is, ami hetente csak 1x-2x. Azt javaslom várjuk meg, hogy a héten megérkeznek-e a pontjaid. Amennyiben még hétfőn sem lesznek meg, akkor fel kellene venned a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Számlákkal kapcsolatos ügyekben csak ők tudnak segíteni. Ezt a Segítség menüben, egy üzenet formájában tudod megtenni. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatunk, így az üzeneteket csak angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von PeterPoker01
      DE!

Nem írták jóvá az FPP-t Strategy pontként és emiatt nem lépek át kezdő státuszból a 2. szintre ami ugye csak 1 pontot igényelne.
      A Stars 20.-a óta nem küldött infót, legalább is nekem az az utsó nap, amikor pontot kaptam onnét. Valami oknál fogva egy ideje meglehetősen akadozva jönnek onnét a pontok, kb hetente 1X :)
    • PeterPoker01
      PeterPoker01
      Bronz
      Sajnos nem volt időm a héten a játékkal foglalkozni, de nagy örömömre a pontjaim jóvá lettek írva csütörtök este! Nagyon köszönöm a segítséget! A mai estét a bronz cikkek átolvasásának szentelem!

Játszani 1 hónapja játszom a starson, de az első FPP-t a múlt héten szombaton szereztem egy tilt játéknak köszönhetően ahol is elbuktam a +40 dollárom felét így visszaestem 85 ről 65 re csak (10/20c-en játszom fix limitet meg 2/4c-en no limitet)

De így hogy látom a bronz cikkeket talán legközelebb nem fogok ekkorát bukni:) Nagyon köszön a segítséget még1x:) Olvasásra fel!:D
    • senortunya
      senortunya
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 76
      szia. hadd kérdezzem már meg, hogy ha valakinek két számlája van pokerstarson, akkor mindkettőt zárolni fogják,ezzel tisztában vagyok. de a kérdésem az lenne, hogy akkor már egyáltalán nem lehet pokerstarson játszani, pénzt befizetni az egyik számlára? az egyik számlát nem tudnák esetleg "kitörölöni"? előre is köszönöm.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Lehet írni a Stars supportjának, hogy nem akartál csalni, csak véletlenül lett 2számla, és zárják be az egyiket.
      Ha maguktól veszik észre, akkor nincs irgalom :)
    • senortunya
      senortunya
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.27, Hozzászólások: 76
      szia. köszönöm. és azt esetleg meg tudnád mondani, hogy mit írjak ? mit kell írni, hogy játszhassak tovább majd?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Erre nincs egy egyértelmű válasz, sőt, én nem fűznék ehhez sok reményt.
      A Starson már van magyar nyelvű ügyfélszolgálat, mehet az üzenet magyarul.
    • Radiocontrol
      Radiocontrol
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 4
      A pokerstrategy úgy veszi, mintha nem választottam volna pókertermet. 2 napja mindent telepítettem és kitöltöttem az útmutató szerint. A pokerstars-t választottam, az ID-t is beírtam, ki is van pipálva, de piros X van a "Válassz termet" mellett. Ilyenkor mi a teendő?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Nos, ha mindent az útmutató szerint csináltál, akkor rendbe kell lenni a dolgonak.
      Általában 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Amíg ez nem járt le, nincs miért aggódni. Addig is ellenőrizd, hogy nem kapsz-e tőlünk emailt, vagy esetleg üzenetet a Segítség menüben.
    • Radiocontrol
      Radiocontrol
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 4
      Original von MaxMad Szia!

Nos, ha mindent az útmutató szerint csináltál, akkor rendbe kell lenni a dolgonak.
      Általában 4-5 munkanapon belül szokott megérkezni a kezdőtőke. Munkanap, tehát a hétvége nem számít bele. Amíg ez nem járt le, nincs miért aggódni. Addig is ellenőrizd, hogy nem kapsz-e tőlünk emailt, vagy esetleg üzenetet a Segítség menüben.
      Köszönöm!
    • mixi576
      mixi576
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 8
      Sziasztok.
      Valaki tudna nekem segíteni,hogy hogyan kapom meg a kvíz kérdések kitöltése után az 50$ it? Egy kerek hónapja kaptam tölletek egy üzit e-mailban hogy utaljátok a poker starsra de sajnos már mindenhol kérdeztem és senki nem tudja a választ :) Lehetséges hogy ti utánna néznétek valaho
      gyan? elöre is köszönöm a segítséget :P
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Helló!
      Fel kéne venned a kapcsolatot a supporttal, személyes ügyekben ők tudnak segíteni.
      (Segítség menüpont, új üzenet készítése, a válasz ugyanide fog érkezni kb 2nap alatt)
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatos kollégánk.
    • mixi576
      mixi576
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 8
      SzIa

Ezt már megtettem és semmit sem ér. Azt mond meg nekem akkor léccives,hogy ha lefényképezem a személyim és a lakcímkártyám,felteszem a gépemre és a saját e-mail címemről elküldöm,az gondomom jó lessz igaz? Deviszont adj nekem akkor egy pontos e-mail címet hogy hová küldjem. kösszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

A képeket az alábbi címre várjuk:
      security@pokerstrategy.com

De ha írsz a supportunknak üzenetet, akkor garantáltan meg fogják mondani, hogy mi a gond, és mit kell csinálnod.
      Ha emailt írsz, vagy bárhol máshol érdeklődsz, akkor semmiféle használható választ nem fogsz kapni továbbra sem.