MaxMad-nek

• kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      Kedves Max....
      A múltheti beírásoknál beregisztráltam /a FullTilt-re/arról a címről amit Te adtál meg, pontosan követve az utasításokat.
      Kiváncsi leszek, hogy hétvégére történik-e valami. /Az a gyanum, hogy ugyan oda jutok, mint a másik három regisztrációval./
      Iszonyatosan sajnálom, hogy nem tudom még a mai napig sem, hogy a 888-Pacific-re miért nem tudják küldeni, /pedig ugyanúgy és annaon töltötten le ahonnan Te mondtad/ mert az egy kellemes terem.
      Ez a FullTilt nem tetszik, de ha igy haladunk nem lessz hova regisztrálni.
      Kérlek, ha tudsz és van egy pici időd, nézz utána, hogy mi volt az oka a 888-nem küldésnek, és most hogy állnak a FullTilt-el.
      Ha sehol sincsenek akkor töröljék a regisztrációmat a nyilvántartásukból.

Köszönettel kocici52.
  • 6 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Válaszoltam neked itt : Szégyen

A 888.com-on jelenleg technikai problémával küzdenek, így sajnos az utóbbi időben sok ember kérelme lett elutasítva.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      Max,én egy privit toltam neked.. :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ok, nézem. ;)
    • ogree
      ogree
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.02, Hozzászólások: 3
      Original von MaxMad Helló! Ellenőrizd kérlek, hogy nem kaptál-e tőlünk emailt, vagy üzenetet a Segítség menüben.
      Amennyiben egyiket sem, úgy írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.

Szia! Valóban kaptam egy levelet hogy a választott oldallal nincs kapcsolat igy válasszak másik termet. Ezt meg is tettem 2 napja de azóta sincs hír a kezdőtökéről. Mit tegyek?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! Válaszoltál az üzenetre, hogy ezúttal melyik termet választottad, és hogy mi lett ott a neved ?
      Amennyiben nem, akkor ezt meg kéne tenni, ha viszont igen, akkor nincs más dolgod, mint várni a pénzt. Ez elvileg 48 órán belül megtörténik, de előfordulhat, hogy akár 4-5 munkanapig is elhúzódik. Ebben az időben azért időről időre ellenőrizd kérlek, hogy nem kapsz-e további üzenetet vagy emailt tőlünk.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      és ismét egy priv Max ;) :D