Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 KQs 2 over+ FD

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Hand Information
      , 0.1 BB (3 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 3 Hero ($9.55) Small Blind
      Seat: 8 sinister6 ($10.1) Big Blind
      Seat: 10 kvy21 ($17.94) Dealer
      Dealt to Hero
      :Qd:  :Kd:  

Preflop (Pot:0.15)
      FOLD kvy21
      RAISE Hero$0.3
      CALL sinister6 $0.2

Flop(Pot: $0.65)
      :2d:  :5s:  :5d:  

BET Hero$0.4
      RAISE sinister6 $1.1 ???

ellenfélről csak pár hand van, szóval nincs stat...

mit kéne itt csinálni? esetelg a c/r jobb lenne floppon? és ha igen meddig all in vagy potig... köszönöm a választ.
  • 2 válasz
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Nem kell a check/raise, jó a bet, és mivel szerintem a legritkább esetben emelne itt vissza pozícióban 5x lappal, én raiselném ezt FD-vel és 2 overcard-dal oop, olyan $3-ig...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von ALCU01 Nem kell a check/raise, jó a bet, és mivel szerintem a legritkább esetben emelne itt vissza pozícióban 5x lappal, én raiselném ezt FD-vel és 2 overcard-dal oop, olyan $3-ig...
      +1 itt jó eséllyel valami 66-TT van nála, ami ellen ugye 15 outunk van, amivel ha itt all-in kerülünk, az hosszútávon nekünk +EV ;) Egy 5x és egy full ritkán fog itt visszaemelni, azokra nem gondolnék.