Melyik termet töltsem le?

• pkrwizard
      pkrwizard
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.25, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Az elmúlt fél évben kezdtem el pókerezni de sajnos eléggé veszteségesen.Átgondoltam a dolgokat, elolvastam újra a cikkeket és úgy döntöttem hogy előröl kezdek mindent kicsit több tapasztalattal.
      Azt még viszont ma sem tudom, hogy melyik terembe lenne érdemes kérnem a kezdő tőkémet.
      És hogy mit szeretek játszani? SNG,MTT és CG.Bár azt sem tudom, hogy ezek közül melyikkel érdemes kezdeni a bankrollépítést.
      Sajnos mint már mondtam eddig eléggé rossz tapasztalataim vannak a pókerrel kapcsolatban mert tényleg sokat buktam.Szeretném ezt megváltoztatni mert imádok játszani.

Köszönöm a segítséget előre is!
  • 2 válasz
    • kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Hellóka!

Mindenképp SSS-t javasolnék. Igen könnyen betanulható,a flop utáni játékhoz pedig nem kell akkora tudás.
      Én olyan oldalt javasolnék,ahol sokan játszanak minden napszakban,mivel te a 10 fős asztalokat fogod célbavenni.
      1: Stars - mindig sokan vannak,a Fullring állomány nem tudom milyen
      2: Party - sok a kis letétes játékos,ennek ellenére a taktikát kevesen játszák jól közölük
      3: Titan/Mansion - én személy szerint nem szeretem,de nem tűnik rossznak SSS szempontjából
      4: Fulltilt - ez is biztos jó,sosem volt dolgom vele

Remélem segítettem.Ha mégsem,és nem tudsz köztük dönteni,akkor dönts rakeback/vip rendszer/shop szerint.

Jah és még annyit,hogy amint eléred a bronz státuszt: Videók,Videók,Videók!
      Sok sikert!
    • fecooka
      fecooka
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.27, Hozzászólások: 273
      Én a Full tiltet javaslom. Az a legjobb az összes közül.
      Sok játékos, nagyon sok promo van itt !
      Mellesleg a bónusz könnyen kijátszható.