segitseg

• Pokerkft
      Pokerkft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 10
      Many thanks for all the documents that you supplied us. We are please to tell you that your account has now been enabled for Inter Account Transfers and to buy Gift Certificates. Please login to your Party Account and click on the Inter Account Transfer or Gift certificates link and follow the on screen instructions.

Ezt az emailt kaptam de nem talalom hogy hol van a Inter Account Transfer es a Gift certificates :(
  • 16 válasz
    • Pokerkft
      Pokerkft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 10
      valaki segitsen mar
    • blindxxx
      blindxxx
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 3
      varom a megvaltast ... szinten zenesz vagyok ... ugyanezt kaptam
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Nem úgy tűnik, mintha ebben bármi lényeges dolog lenne, mintha ez csak valami tájékoztató levél lenne a PPről.
      Hogy mostmár alkalmas a számlád minden jóra.
      "Gift certificates" cuccokat a shopban érdemes keresni, de ott csak PP-kből lehet vásárolni.

Egyébként milyen előzmények után küldték ezt a remek levelet?
    • luckyboy18
      luckyboy18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.20, Hozzászólások: 34
      Pontosan egy hete regisztráltam , egész héten leveleztem velük , ilyen kép , olyan kép , ez nem jó az nem jó, a végén elküldtem nekik az egészet, vissza ír hogy nem találja , küldjem el neki még 1 x.
      Kezdek egy kicsit ideges lenni.
      Most ott tartok hogy tegnap elküldtem nekik emailbe, feltöltöttem képfeltöltöre.
      Bemásoltam nekik a linket, elküldtem a segitség fül alatt is nekik.
      Csak engem szivatnak vagy ez természetes hogy 1 hetet kell várni?
      és úgy 1 hét hogy még annyit se írtak hogy rendben van minden és utaljuk.
      tehát még minimum 4 nap.
    • blindxxx
      blindxxx
      Globális
      Ami utan elkuldtem nekik a szemelyi masolatomat. A fulltilten van szamlam es ott a cashierbe van olyan hogy gift certificates es a partypokeren ahova nekem kuldtek ott nem talalom sehol... es irjak hogy kovessem az utasitasaikat de ha nem talalom nincs mit kovessek.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von luckyboy18 Pontosan egy hete regisztráltam , egész héten leveleztem velük , ilyen kép , olyan kép , ez nem jó az nem jó, a végén elküldtem nekik az egészet, vissza ír hogy nem találja , küldjem el neki még 1 x.
      Kezdek egy kicsit ideges lenni.
      Most ott tartok hogy tegnap elküldtem nekik emailbe, feltöltöttem képfeltöltöre.
      Bemásoltam nekik a linket, elküldtem a segitség fül alatt is nekik.
      Csak engem szivatnak vagy ez természetes hogy 1 hetet kell várni?
      és úgy 1 hét hogy még annyit se írtak hogy rendben van minden és utaljuk.
      tehát még minimum 4 nap.
      Üdv luckyboy! Szóltam az "ügyedben" és azt az infót kaptam, hogy mégsem kell bankszámlakivonatot küldened, elég lesz a lakcímkártya is. Sajnos ennél többet nem tudok intézni, de bízom benne, hogy most már minden rendben lesz. Az ilyen csúszás amúgy sajnos előfordul néha, a nemzetközi ügyfélszolgálat nagyon leterhelt, rengeteg képet kell ellenőrizniük és üzenetek százaira kell válaszolniuk minden egyes nap. Remélem megérted, hogy néha sajnos előfordul, hogy 1-1 email eltűnik, vagy egyáltalán nem kapjuk meg. Kérek még egy kis türelmet, sztem a jövő héten legkésőbb meg fog érkezni a kezdőtőkéd.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von blindxxx Ami utan elkuldtem nekik a szemelyi masolatomat. A fulltilten van szamlam es ott a cashierbe van olyan hogy gift certificates es a partypokeren ahova nekem kuldtek ott nem talalom sehol... es irjak hogy kovessem az utasitasaikat de ha nem talalom nincs mit kovessek.
      Szia! Ez az üzenet emailben érkezett, vagy üzenetképp kaptad a Segítség menüben.
      Mi sosem küldünk emailt, a mi email címünk csak a képek fogadására szolgál.
      tehát amennyiben ez az üzenet emailben érkezett, akkor azt a terem küldte. Kérlek ellenőrizd, hogy pontosan kitől érkezett ez az üzenet, és kérnék tőled egy visszajelzést ezzel kapcsolatban.
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.11, Hozzászólások: 176
      Üdv!

Elküldtem ezt az üzenetet az ügyfélszolgálatnak...

Dear support!
      I did not obtain the startmoney yet.
      Please let my account name be checked.
      My correnct ID: petersonka
      My pokerroom: partypoker
      Thank you.

Ezt válaszolták..

Dear petersonk9,

Please read and respond to ticket 513856.

Mit kéne most csinálnom?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ez a "ticket 513856" egy másik üzenet, amit ugyanott találsz a Segítség menüben. Azért küldték, mert van egy nyitott üzeneted, amire eddig még nem válaszoltál, de közben te már nyitottál egy újat.
    • luckyboy18
      luckyboy18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.20, Hozzászólások: 34
      Üdv MaxMad , köszönöm a segítséget. meg hogy írtál az érdekembe.
      egyből küldték is az emailt , 10 percen belül hogy fotót küldjek akkor ne bankszámlakivonatot.
      Hétvégén esélytelen hogy megjöljön ugye?
      köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hát elvileg az sincs kizárva, igazából bármikor megérkezhet, de nem akarok felelőtlenül ígérgetni, ezért mondtam inkább a jövő hetet. :f_cool:
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

<---Mit jelent ez az üzenet..
      ez az a ticket amire nem küldtem választ még
    • blindxxx
      blindxxx
      Globális
      Feladó: info@partyaccount.com a terem kuldte ahogy latom... csak gondoltam hogy valami osszefugges van koztetek
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von petersonk9 We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

<---Mit jelent ez az üzenet..
      ez az a ticket amire nem küldtem választ még
      Feltehetően nem csináltad végig a számlanyitást, vagy nem erősítetted meg regisztrálás után a mail címed. nézd meg a kapott leveleid, kapnod kellett egy kódot, amivel igazolod, hogy a levelezési címed a tied. Ezt a kódot a póker progiban bejelentkezve a "My Account" opció alatt megtalálható "Validate/Change E-Mail opció alatt tudod beirni.
      És nézd meg, hogy a "Cashier"-->"Deposit" menü alatt, kitöltötted-e a szükséges adatokat, ha nem, akkor tedd meg, majd jelezz vissza a szup.-nak, ha minden ok., és akkor ismét megpróbálják átküldeni a pénzt a számládra.
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      Oké, Köszönöm a segítséget!
    • petersonk9
      petersonk9
      Bronz
      EGyébként én azér nem értem ezt az egészet, mert a partypoker ügyfélszolgálatát amikor megkérdeztem az ügyben azt modnták, hogy az adataim megvannak a pénztárban, és e-mail címem is érvényesítettem már, utóbbit már többször is...
      de most hogy nézegetem miket tudnék még csinálni hogy megoldódjon a problémám, látom hogy van oan is hogy adataim igazolása, ezt még nem csináltam, remélem ha elküldöm nekik a képeket akkor már megoldódik a probléma