[SH] NL10 SH AQs aggro play

• Sterzik23
      Sterzik23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 497
      Hali!

UTG emelőnk egy igazi nagy hal, ha nem emel, akkor épp calloz, így elől láttam magam ellene, ezért ment a 3bet, BU szintén egy fish, aki callozni jobban szeret, nála eddig egyszín figurás lapokat jegyeztem fel eddig: KJ,KT. Mindketten adják a 3betet így a flopon az A leesik, itt mindenképp védeni próbáltam a kezem, mivel elől láttam magam, a flop pedig drawy 3way potban ezért potnyit nyitottam, amit persze csak calloztak, majd a turn 4-es csak egy 5-ösnek hozott volna sort, de mivel UTG emelt, nála nem hittem el, illetve BU-nál sem véltem egy 5-öst. Így a kezem védelmében pusholtam, itt csak az AK ver az alacsony pp-ken kívül és az A3,A4,A2-n kívül. A riveren pedig megnyugodtam, hiszen nem jött le még egy treff. Szerintetek helyesen jártam el, tudom nem TPTK, de ez ellen a két fish ellen a Q-val is elől éreztem magam?

Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $27.13
      Hero:
      $11.06
      BU:
      $7.61

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A:diamond: , Q:diamond:
      MP2 raises to $0.35, Hero raises to $1.15, CO folds, BU calls $1.15, 2 folds, MP2 calls $0.80.

Flop: ($3.60) 3:club: , A:heart: , 2:club: (3 players)
      MP2 checks, Hero bets $3.60, BU calls $3.60, MP2 calls $3.60.

Turn: ($14.40) 4:heart: (3 players)
      MP2 checks, Hero bets $6.31 (All-In), BU calls $2.86 (All-In), MP2 calls $6.31.

River: ($29.88) 4:diamond: (3 players)

Final Pot: $29.88

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and fours (Ad Qd)
      MP2 shows two pairs, aces and fours (Ac Jh)
      BU shows a pair of fours (Kc Tc)

Hero wins with two pairs, aces and fours (Ad Qd)
  • 3 válasz