Segítség!

• 11 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Ha elküldted a képeket 3dolog történhet
      1. Megkapd a pénzt
      2. Nem tudjuk küldeni a pénzt, erről küldünk egy üzenetet a segítség menüpont alá, nézd meg, kaptál-e.
      3. Ha nincsenek rendben az iratok, akkor értesítünk arról, hogy nem fogsz kezdőtőkét kapni.
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 334
      Hy!!Az lenne a kérdésem,h kaptam egy e mailt a full tilt pokertől h 6,06 dollár érkezett a számlára Pokerstrategy55 nevezetű felhasználótól és h a tranzakciót elfogadták vagy valami ilyesmi.. ez mi lehet ?? semmi ilyent nem kértem ? vagy indítottam volna !!kicsit ijesztő h tranzakció folyt a tudtam nélkül..
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Pedig akkor most rémülj meg még jobban! :f_o:
      Ugyanis heti szinten fognak ilyen tranzakciók folyni, és úgy fogják hívni őket, hogy rakeback! :f_tongue:

[Guide] Rakeback az FT-n
    • FABOLOUS102
      FABOLOUS102
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 334
      Jaaa!!uuh tényleg ezt el is felejtetttem teljsen,bocsi,a kérdés miatt :) :) kiment a fejemből.
      Még annyit h nem értem el azt a pontmenyiséget ami szükséges az 50 dollár kivételéhez,de amit az felett nyertem akkor azt se lehet kifizettetni,vagyis 200 dollárom van és 150 et kifizettetnék ki és még maradna bent 50 dollár,meg lehet igy csinálni?
    • Nerteaux
      Nerteaux
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.27, Hozzászólások: 135
      Sziasztok!

Azt hiszem komoly problémám van, és a segítségeteket szeretném kérni!
      Multhét pénteken raktam fel pénzt a Poker Heaven-re, és regeltem a ps kóddal. Azóta már megkaptam az első 5 euro bónuszom is.
      A problémám az volna, h bár a pokeroldalamnál irja a poker heaven-t, mégsem kaptam azóta pontokat. A pókertermeknél viszont a pokerheaven mellett nekem ki van huzva a rublika, viszont ha a haver lép be az ő gépéről, neki mellette ki van pipálva.
      Létezik h vmilyen beállításbeli gondom lehet, vagy egyszerüen csak nem frissitették még a pontjaimat? Mert ez az "ezen a gépen ki van pipálva a másikon meg nincs" dolog felettébb különös!
      Válaszotokat előre is köszönöm!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Helló!

Valószínűleg nincs semmi probléma.
      Mit látsz az alábbi oldalon a sárga téglalapban?
      http://hu.pokerstrategy.com/poker-heaven/download
      Ott egy pipának kell szerepelnie.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von FABOLOUS102 Jaaa!!uuh tényleg ezt el is felejtetttem teljsen,bocsi,a kérdés miatt :) :) kiment a fejemből.
      Még annyit h nem értem el azt a pontmenyiséget ami szükséges az 50 dollár kivételéhez,de amit az felett nyertem akkor azt se lehet kifizettetni,vagyis 200 dollárom van és 150 et kifizettetnék ki és még maradna bent 50 dollár,meg lehet igy csinálni?
      Ameddig nem éred el az 1000FTP-t, addig enm tudsz pénzt kivenni.
    • Nerteaux
      Nerteaux
      Bronz
      Hali!

Ebben a rublikában is ki van huzva, nincs pipa ott :(
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Hát mindenképp érdekes, mert annak a mezőnek eddig csak 2állapotával találkoztam: Vagy üres, vagy ki van pipálva, mivel a beíráskor nem ellenőrizzük, hogy helyes-e.
      Talán az képzelhető el, hogy rosszul adtad meg a nevet, és amikor megérkeztek a pontok az oldaltól, kiderült, hogy a megadott néven nincs semmi.

Fel kell venni a kapcsolatot a supporttal. (segítség menüpont, új üzenet írása, a válasz ugyanide fog érkezni)
      Megírni nekik, hogy a bónuszt rendesen megkaptad, de pontokat nem kaptál.
      Illetve ebben a levélben add meg a PH-s felhazsnálónevedet.
      Sajnos jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálatos kollégánk.
    • Nerteaux
      Nerteaux
      Bronz
      Dear PS!

I have registered myself on the side Poker Heaven about 10 days ago, with the PS code.
      I recieved my first 5 euro deposit bonus, but i haven't recieved my PS points.
      My PH nick is Nerteaux7.
      Did I something wrong about the preferences?
      Thanks for your quick help!
    • Nerteaux
      Nerteaux
      Bronz
      Bocsi, asszem rossz helyre irtam az üzit, már elküldtem ugyanezt a supportnak :)