[SH] A8 SB limpelt pot

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 164688
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (SB): $2.48
      BB: $4.82
      UTG: $2.61
      CO: $3.42
      BTN: $2.04

Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with A :heart: 8 :heart:
      UTG calls $0.02, 2 folds, Hero calls $0.01, BB checks

Flop: ($0.06) J :spade: 8 :club: 8 :diamond: (3 players)
      Hero checks, BB checks, UTG checks

Turn: ($0.06) 3 :spade: (3 players)
      Hero bets $0.04, BB raises to $0.32, UTG folds, Hero raises to $0.96, BB calls $0.64

River: ($1.98) 5 :spade: (2 players)
      Hero checks, BB bets $1.58, Hero calls $1.50 all in

Final Pot: $4.98
      Hero mucks A :heart: 8 :heart:
      BB shows 7 :spade: 8 :spade: (a flush, Jack high)
      BB wins $4.78
      (Rake: $0.20)

sziasztok, floppon nem láttam értelmét emelni, turnon beteltem értékért ötletem se volt milye lehet mikor visszaemelt 8x re tettem, riveren pedig a beteét nem értettem, gondoltam Full houseal visszatolta volna turnon vagy csak callozott volna. igy 8 drillre tettem ( ami mikron igen csak megeshet, a srác amugy 35/5 os volt ami mind1 ebben a szituban )
      jó volt a river call??
  • 5 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Ne slowplayelj! Nyiss bele, ha van valamije úgyis tartja, vagy visszaemel, ha meg nincs semmije tök mindegy mikor dobatod el. Ezzel most floppon szerezhető infót elvesztetted és az értéket is, amit a drillel nyerhetsz. Erős lappal potot építünk!

A 35/5-ös stat azt mutatja neked, hogy sok lappal megad de csak néhánnyal emel preflop. Neked itt még az AF-re (Agression Faktor) is szükséged lett volna. Ha ez 0 és 1 között van, akkor passzív az ellen és így tudsz viszonyítani a lapjai erősségére, ha passzív arc izmozik van valamije.

Ez egy runner runner flöss, sajnos így jártál. A slowplay visszavág :f_ugly:
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      mert ha beemelem floppon, akkor ugyis megadja tunon ugyanez történik és riveren is nem 8D ?? ( nem kötekedni akarok csak kérdezem )

köszi a válaszokat
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Hello!

Egyetertek wagoval az emelest illetoen. Viszont en ebben a helyzetben el tudtam volna dobni a 3. pikk lattan. Nagyon gyanusan elkezdett akciozni riveren. A turnos nyitasat tekintetjuk ugy is mint aki vedeni akarja a szinhuzojat. Ha mar latok 3 8-ast akkor nem igazan gondolom, hogy nala van a negyedik. Persze benne van mint itt is lathato volt. En inkabb egyszinu kapcsolodo lapokra es pocket parokra tettem volna. Szoval szerintem dobhato lett volna a river. Persze nem vagyok kezelemzo szoval nem kell hinni nekem :)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop bet/call, turn bet/push
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von bmilk flop bet/call, turn bet/push
      +1

limpelt potban, muszáj már floppon elkezdeni építeni a potot.