[SH] st8 flush huzo 53s

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 164700
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $2.10
      UTG: $3.16
      MP: $1.03
      CO: $1.94
      Hero (BTN): $5.35
      SB: $2.98

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with 5 :spade: 3 :spade:
      1 fold, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, Hero calls $0.06, SB calls $0.05, BB calls $0.04

Flop: ($0.30) K :club: 2 :spade: 4 :spade: (5 players)
      SB bets $0.08, BB folds, MP folds, CO raises to $0.30, Hero raises to $5.29 all in, SB folds, CO calls $1.58 all in

Turn: ($4.14) 9 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($4.14) 4 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $4.14
      CO shows Q :heart: K :diamond: (two pair, Kings and Fours)
      Hero mucks 5 :spade: 3 :spade:
      CO wins $3.94
      (Rake: $0.20)

a vakok CS ek voltak gondoltam értékért limpelek. floppon szerintetek érdemesebb lenne csak callozni?? ( végülis elöl voltam )
  • 4 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Ningy olyan, hogy értékért limpelés. A limpelés azt jelenti, hogy megadod a nagyvakot (tehát még előtted nem emelt senki). Te itt cold call-t csináltál, vagyis hidegen megadtál.

A floppon nem voltál elől csak volt egy jó húzód. Az alacsony lapok miatt nagyon még mutatási értéked sincs. Ez csak egy jó húzó, de jobb flöss ver téged. Jó nagyot emelt, ha erre 3betelsz, akkor úgyis betolja. Szóval, ha jó félblöfföt akarsz all-in-re hívod.

Én itt csak megadtam volna neki a nyitását, még nincs kész kezem és a nyitása erős hand-re utal, kézbe 99+ vagy Kx a flop színnel. A visszaemelést a fentebb már említett okból nem eszközöltem volna. A többi turn és river függő.
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Hello!
      Nem ertek egyet az elottem szoloval, szerintem itt elol lathattad magadat. Gondoljunk bele: sorhuzo az alapbol 8 jo. Flosshuzonal johet egy pikk A es egy pikk 6 amivel szinsorod van. Az mar 10. Azon kivul nem feltetlenul kell hogy nala is flushhuzo legyen. En itt belevennem a tobbi pikket is magamnak, persze ez mar picit neccesebb... Viszont ennek ellenere en nem pusholtam volna csak en is megadtam volna. Kezdjuk ott, hogy en flop elott sem szalltam volna be :)
      Turnon dontottem volna arrol, hogy mit teszek attol fuggoen, hogy mekkorat nyit es hogy milyen lap jon le.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      jól csináltad majdnem.... pakolj be mindent és lesd mi történik :D lehet üvölteni is közbe :D "gyere már!!!!!!! "

azért nem tetszik az overbet all in mert az SB-t kiűzöd a buliból, kisebb rerasie és ha adja turnön told rá a maradékot...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre BU-ról nem rossz a call.
      Ezen a floppon az a cél, hogy bekerüljön minden pénzünk.
      Így mondjuk kicsit erős volt, de legalább biztos bekerült minden ;)