Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL2 AJ: preflop kavarodás,agro fish miatt :D

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

UTG ($8.85)
      Hero ($2.10)
      CO ($4.86)
      Button ($6.34)
      SB ($1.62)
      BB ($0.97)

Preflop: Hero is MP with A[:heart:] , J[:diamond:] .
      1 fold, Hero raises to $0.1, 1 fold, Button calls $0.10, SB raises to $1.62, 1 fold, Hero raises to $2.1, Button folds.

A srác már a bögyömben volt...elég gyakran open pusholt...most meg le 3 bet pusholt...úgy gondoltam a range ellen elől vagyok,BU meg ebben a szituban nagyon szűk calling rangel dolgozik....vagy ennek ellenére meggondolatlan volt az AI tőlem?
  • 2 válasz
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      szerintem igen, mivel adódnak majd sokkal jobb szituációk, és az oddsod egyáltalán nem lesz meg hozzá. én AK QQ+ t callozok. akik minden körben pusholnak azok ellen TT+ AK. szerintem nem érdemes belenézni egy flipbe, vagy 70-30 ba.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Hááát az AJo az elég karcsú, legjobb esetben is flip lesz, de könnyen lehet, hogy hátul vagy :(

Inkább egy TT+, AQs+ range-el calloznék.
      Persze ha sokat pushol, akkor AJ is valószínű a range előtt van, úgyhogy nem mondanám, hogy hiba volt amit csináltál.