kezdőtőke

• fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.08, Hozzászólások: 11
      Sziasztok!

2 éve megpróbáltam regisztrálni a partypoker termébe ,de nem tudtam real money accountot csinálni(ezért a kezdőtőkét sem kaptam meg), és egy pár hét után feladtam a próbálkozást. Az lenne a kérdésem, hogy mivel nem kaptam meg az 50$-t van-e arra lehetőség hogy ezt a pénzt egy másik terembe,vagy ugyanide kikérjem(a 2. esetben azonban egy kis segítségre lenne szükségem az account létrehozásában egy szerű magyar nyelven).
      Előre is köszönöm!
  • 40 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Igen, valószínűleg még kikérheted a kezdőtőkét.
      Arra kérlek, vedd fel a supporttal a kapcsolatos, és küldd el ezt az üzenetet a Segítség menün keresztül:

"hello,

I would like to ask about the starting capital.
      I passed the quiz two years ago, but I didn't get it to the Party Poker.
      Can I now get the 50$ there, or can I choose another poker room ?

Thank You!"

A válasz általában 48 órán belül megérkezik, kérlek utána másold be ide a válaszként kapott üzenetet.
    • fari1969RT
      fari1969RT
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.08, Hozzászólások: 11
      Dear fari1969RT,

Unfortunately we can not transfer your 50$ to youraccount as it has not been created using our bonus code. If you alreadyplay with real money you can open a new account on another platform: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      After you did please enter your account name in your profile and then reply to this ticket.

Best regards,
      Tobi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ok, ezek szerint minden rendben. Most választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról. Ezután a Segítség menüpontban válaszolni kellene arra az üzenetre, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • paki81
      paki81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.20, Hozzászólások: 7
      Sziasztok!!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Kitöltöttem a kvízt, sikeresen. De azóta semmi visszajelzés. Regisztráltam a Poker Starson, kaptam is választ, de angolul, ami nem az erősségem. Talán a regisztrációnál rontottam el, ezért lenne szükségem segítségre, persze a saját anyanyelvemen! Lényegesen sokat lendítene a kezdőtőkém begyűjtésében!!!

Előre mia köszi! Páki81
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Másold be az angol levél tartalmát, segítünk lefordítani. :f_wink:
    • Alex880627
      Alex880627
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.06.28, Hozzászólások: 909
      Helló én azt szeretném kérdezni hogy az e-mailban amiben a fényképemet meg a személyimet kuldtem nem irtam oda a nickemet de arról az e-mail cimről kuldtem mint amivel a tesztet csináltam akkor abból lehet-e probléma?Ja és a fényképen annyira nem látni a személyin az adatokat de a skennelt-en amin csak a személyi van azon igen,kuldjem el megint vagy mit csináljak?koszi előre is...
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! A nicknév elhagyása még nem akkora probléma, ha a levelet arról a címről küldted, amin keresztül itt nálunk is regisztráltál. Ha nem felel meg a kép minősége, akkor arról úgyis értesíteni fog az Ügyfélszolgálat pár napon belül.
    • paki81
      paki81
      Bronz
      Jeff,
      19.06.09 21:15: Dear paki81,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff

Majd jött mégegy:

PatrickS,
      26.06.09 17:30: Dear paki81,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      PatrickS

S ha ez kevés lenne, akkor mégegy:

Tobi,
      29.06.09 14:30: Dear paki81,

Unfortunately we can not provide support in Hungarian at the moment. Please accept our apologies.
      Of course we will be happy to assist you or answer any questions you might have, but we have to ask you to send your message again in English.

Please note that you can also use our forum:
      http://hu.pokerstrategy.com/forum
      Our moderators are able to help with more general questions and problems. You can also ask them to translate a message for you into English.

Best regards,
      Tobi

Szóval nagyjából ennyi! Csak ez rajtam nem segített! Sajnos! De majd TI, ugye???
      Előre is köszike!! Paki81
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Azért kaptad ezt a levelet, mert nem sikerült átküldeni a számládra a kezdőtőkét.

Azt írja a levél, hogy ellenőrizd gondold át):
      -A mi linkünket használtad a letöltéshez
      -A cashierben minden adatot kitöltöttél
      -Bejelölted az információ megosztást
      -Jól írtad be a Starson választott IDt az oldalunkon.
      -Jó bónuszkódot, marketing kódot használtál.

Ha a 2,3,4-et rontottad el, azt utólag tudod javítani. Ha 1,5-öt, azt nem, de megpróbálhatsz írni a Stars supportjának, hogy most regisztráltál, és sajnos elrontottad, ezért nem vagy bekötve a PokerStrategyhez, é jó lenne, ha kijavítanák neked a regisztrációt.

A másik két levélben csak az van, hogy ne magyarul írj, mert arra nem fogsz választ kapni.
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Szia!

A 3 bemásolt leveledből az utsó kettő az csak annyi, hogy nem beszélik a nyelvünket, és fogalmuk sincs mit irtál nekik :D

Az első levélben lenne a lényeg.
      A starsra valami miatt nem ment az utalás, amit okozhat:

a számla regisztráció nem kész, vagyis nem töltöttél ki minden adatot, hogy pénzes lehessen a számlád.
      Nem validáltad a mailodat, azaz a stars küldött egy levelet egy igazoló kóddal, azt nem irtad be.
      Nem engedélyezted az információ megosztást.

Feltételezem, hogy jó linkről töltöttél le, és jó ref id-is irtál be.

Nézd át a Starsos accountod, ha hiányzik valami pótold, majd irj nekik, hogy megcsináltad :D
    • paki81
      paki81
      Bronz
      Köszi a segítséget!

Tényleg amatőr vagyok, ezért is van szükségem bármiféle használható ötletre. Kezdem kibogozni a szálakat. Ha minden igaz rosszul írtam be a Starson kapott ID-t ide visszalépve. Az e-mail érvényesítő kódot írtam be, és nem a Starson választott nicknevet. S ezt hogyan tudom javítani? Ez tuti nem jó, tehát ez miatt akadhat a dolog. A többit talán eltaláltam.
    • paki81
      paki81
      Bronz
      Szóval akkor! Csak találunk valakit, aki segít nekem megnézni, hogy hol is rontottam el a regisztrációmat a Poker Stars-on, ugye? Mert másfél hete semmi. Az angol levelekkel meg nem vagyok kisegítve! Egyáltalán. Help!

Előre is köszi!! Páki81
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Helló!

Bocs a késői válaszért.
      Írnod kell egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak a segítség menüpontban, hogy javítsák ki.

Mondjuk ezt:

Dear support!
      I did not obtain the startmoney yet.
      Please let my account name be checked.
      My correnct ID: xxx
      My pokerroom: xxx
      Thank you.

xxx helyére a helyes nevet írd be, illetve a terem nevét, ahová a kezdőtőkét várod.
    • paki81
      paki81
      Bronz
      Dear paki81,

Thank you for your message, I updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Ezt kaptam válaszul. Jól sejtem, hogy talán megoldódni látszódik a dolog?
      Viszont a személyimet még nem küldtem el. Gondolom az lesz a következő lépés!

Köszike!!!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Helló!

Csak annyit ír, hogy oké megpróbálják kiküldeni a pénzt. Ha nem sikerül most se, jön majd egy újabb üzeneted.
    • paki81
      paki81
      Bronz
      HÚÚÚHA!! Akkor nem szaladok annyira előre! Különben is, lassan járj, tovább élsz! De a személyigazolványos dolog az gondolom áll még??
      De várjam meg míg rendben találják regisztrációt, vagy azt így is-úgy is el kell küldenem?
    • Pokerkft
      Pokerkft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 10
      Dear Pokerkft,

Thanks for your information.

We asked for a scanned copy for your identity card via email which we have not received yet.
      Please send a scanned copy of your identity card to:
      security@pokerstrategy.com
      Wealso require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you(e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out anyinformation not relevant for us).

-----Nem erkezett meg a szemelyi masolatom vagy mi? es ha felteszem egy fenykep megosztora ugy jo?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia! Nem érkeztek meg a személyi okirataid másolata. A dokumentumokat természetesen feltöltheted egy képmegosztóra is, és a linket elküldheted emailben. Ajánlott szolgáltató: http://www.imageshack.us
    • Pokerkft
      Pokerkft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.23, Hozzászólások: 10
      Dear Pokerkft,

Please send the files via email to:

security@pokerstrategy.com

Thanks in advance.

Best regards,

Elkuldtem amilba tobszor is de nem erkezik meg es akkor erre irjak ezt ...