kezdőtőke sokadszor

• kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      Kedves Mad Max.
      Kérlek segíts zöldágra vergődni kezdőtöke ügyében.
      Ma már ott tartok, hogy az elmúlt hónapban szinte az összes terembe regisztrálva lettem /természetesen számla nyitással/, de úgy látszik ez a kezdőtőke dolog nem működik a PokerStrategy- nál.
      Legutóbbi a "szégyen" cim alatti levelem ota, ahogy oda leírtátok azonnal regisztráltam a FullTilt platformra, de úgylátszik ez se megy.
      Ha nem megy akkor töröljék a regisztrációmat a nyílvántartásból, hogy ne szaporítsam a csalodott vendégek számát, vagy szoljanak, hogy "nem" és akkor befizetek én, és végre részt tudok venni a fizetett versenyeken is, és nem kell folyamatosan levelezgetnem.

Minden egyes frisen regisztrált platformnál ezt a választ kaptam::::
      Felhasználónév Üzenet
      Jeff,
      03.06.09 14:00: Dear kocici52,

Unfortunately we can not transfer your 50$ to youraccount as it has not been created using our bonus code. If you alreadyplay with real money you can open a new account on another platform: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      After you did please enter your account name in your profile and then reply to this ticket.

Best regards,
      Jeff
      Ez a Pacific regisztrációhoz érkezett.

Ez a PartyPokerhez:
      Dear kocici52,

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff

Ez az Eweresthez:
      11.06.09 13:20: Dear kocici52,

Accoridng to my information we tried only 888.com PacificPoker so far. You didn´t tell us about any PokerStars accounts so far.

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Best regards,
      Jeff
      stb.
      Elfogytak a termek, és nem kívánok még egy 6.-terembe regisztrálni.

A FullTilt-hoz most várom a választ. Szerintem hibátlanúl ugyan ez lesz.
      A személyi irarok másolatát már 1 honapja megküldtem kérésükre.

Na innen nem értem tovább.
      Kérlek magyarázd el.

Köszönettel: Kóczián lászló /1952. Budapest/
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv!

Ezt már a múltkor is megbeszéltük, hogy itt az oldalon a legtöbb teremhez kétfajta útmutató létezik. Az egyik a kezdőtőke igényléséhez való, míg a másik a másik az első befizetéses bónusz útmutatója. Sajnálatos módon, te mindig ez utóbbit használtad. Ez akkor lett nyilvánvaló, mikor kiderült hogy a Bwin-re is szerettél volna kezdőtőkét igényelni, amikor oda egyáltalán nem is utalunk. Most látom, hogy az Everestet is megpróbáltad, pedig oda sem utalunk kezdőtőkét...

Már az első üzenetben is elküldték neked a pontos linket, ami közvetlenül a terem választásához visz:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      Ezen a linken keresztül nem lehet eltéveszteni, mert ez a link pontosan a kezdőtőkés útmutatókhoz visz. Ha ide ráklikkelsz, akkor feljön azoknak a termeknek a listája, ahová kezdőtőkét tudsz igényelni. Ezután már nincs más dolgod, mint kiválasztani a termet, az "Itt játszom ..." linkre klikkelve, majd lépésről lépésre követni a megadott útmutatót. Illetve, bocs, még annyit kell tenni, hogy válaszolsz Jeff üzenetére, és megadod neki a terem nevét, illetve hogy mi lett ott a felhasználó neved.

Ha ezt az útmutatót követted a Full Tilt számlád elkészítésénél, és válaszoltál Jeffnek, megírva neki, hogy ezúttal a Full Tilt Pokert választottad, és hogy mi lett ott a felhasználó neved, akkor a kezdőtőke minden gond nélkül meg fog érkezni. Minden más esetben nem kapod meg, és ismét ugyanezt az üzenetet fogod kapni.

Bízom benne, hogy így már sikerült segítenem. Ha maradtak további kérdéseid, tedd fel bátran.

Max
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      Ez tényleg ilyen nehéz? :f_confused:
    • kocici52
      kocici52
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 21
      Kedves Max.

Köszönet neked azért, hogy eggyáltalán szóba álltál a kérdéssel.

A jó múltkori válaszodnál, regisztráltam az OTT leírt utasításaid szerint a FullTilt-re, arról a linkről amit megadtál.

----Utánna olvastam ugyanennek a fórumnak mástól származó bejegyzését, miszerint / a kedvenc helyem 888./ nem sikerült a tranzakció másnak sem.----

Őszintén hiszem, hogy "hülye vagyok" de ennyire talán mégse, ha már az álltalad leírtak szerint sem megy ----/iviccet félre-- ennyire nem vagyok sötét, és tényleg hálás vagyok Neked, minden segítségért/ ---a BWIN rendben én is látom, hogy nem lehetséges.
      Csak azt nem értem, hogy a még mindíg maximálisan /a letöltés az álltalad megadott helyről történt, és az egész regisztráció a leírtak szerint ment le, valamint a visszajelzés a számla elkészítéséről is Úgy történt ahogy leírták/
      akkor miért nem volt sikeres a tranzakció a Pacific Pokerre?

A számlka még mindíg ugy áll ahogy a bejelentkezéshez kell, de ni9ncs több ötletem.

Vincseszterrel és számítógéppel győzöm, hogy a fél világra regisztráljak, de nincs értelme.

Írták nekem a "szégyen" bejegyzésnél, hogy ez nem kötelező....stb.

Nem is gondoltam én ezt GESZTUS-nak fogtam fel a PokerStrategy részéről. amit csak üdvözölni tudok.

57 évesen eléggé világlátott vagyok. /a foglalkozásom miatt sokat járok Renó-ba/ és tudom, hogy hogyan néz ki egy kaszinó.

Már régóta nem arról az $50 -ról szól ez, hanem egy "erkölcsi tartásról".

Meg az az igazság, hogy már meg is untam a levelezgetősdit, és mások szabad idejének indokolatlan lefoglalását.

Igy ELNÉZÉST kérek Tőled és mindenkitől az alkalmatlankodásért.

Maradok töretlen barátsággal mkinek: K.L. kocici

UI: Kedves Tibi ez nem ilyen nehéz, csak nekem nem, jött össze.
      De ez téged NE befolyásoljon.