[SH] NL2 SH AKs

• elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      Known players:
      Position
      MP2

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:diamond: , K:spade:
      MP2 raises to $0,09, 2 folds, Hero calls $0,09, 2 folds.

Flop: ($0,21) 8:heart: , 9:diamond: , A:heart: (2 players)
      MP2 bets $0,04, Hero raises to $0,14, MP2 calls $0,10.

Turn: ($0,49) J:club: (2 players)
      MP2 bets $0,06, Hero calls $0,06.

River: ($0,61) 7:spade: (2 players)
      MP2 bets $0,98 (All-In), Hero folds, MP2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0,61

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows high card ace with king kicker (Kh Qh)

MP2 wins with high card ace with king kicker (Kh Qh)

sziasztok itt a helyes játék floppon potig visszahívni, Tunon pedig behívni a stackjét bármennyit hív?
  • 5 válasz
    • zoli777
      zoli777
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 2.580
      Nalam ez flopp elott 3bet. AK-val mindenkepp. Floppon betre visszaemelek. A PFR skalaja szerint en nem gondolnek masra mint A10+-ra es 1010+-ra. Turnon emelnek es ha visszaemel akkor push. Ilyen flop utan tonkremegyek egy AK-val ez ellen a kezskala ellen. Ritkan lesz nala AA ami megver, de azt akkor kifizetem neki. Semmikepp nem dobtam volna.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      pf 3bet, floppon nagyobb raise mindenképpen. turn kérdéses river dobható
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre 3bet.
      Így játszva turn raise.
      River fold így okés.
    • elekadammate
      elekadammate
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 5.188
      eddig én is mindig 3 beteltem AK val, de itt mikron szerintem nem azt mondom hogy felesleges, de nagyon sokszor rossul jöttem ki belőle, mert tényleg bármivel lecallozhatnak, és csak akkor adják a nagy emeléseket ha verve vagyok ilyen boardon. Így mostanában inkább a passziv utat választottam, majd NL25on elkezdem ujbol a 3betet. Sokszor adódik sokkal tisztább szituáció, ahol könnyebben tudok értéket nyerni....
      Másrészről ahogy elnézem azért nem 3beteltem, mert féltem valami mosntertől, mert normál nem ekkorát hívott sose és nagyon kicsi PFRja volt. Nagy játékos akart lenni 72 vel és szerintem PRE lehet hogy visszatolta volna. Ezért nem szoktam 3betelni AK val, mert ha kapok egy 4bet allint, akkor egy normál mikro 4bet allin Range szerint verve vagyok és dobhatom. Ráadául amiről az előbb beszéltem hogy sokszor adódnak jobb szituk, nem szeretek belenézni egy flip be vagy 70-30ba se.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      érthető amit mondasz, de NL10en legkésőbb már nyomni kell a 3bet-4betet... sokat lehet nyerni vele + jobban kifogják fizetni a monstereidet ha jobban nyomod a 3betet mert ha csak AA KK a ranged akkor ezt lefogják vágni és dobni fognak.... NL5ön is jól ment már nekem...