be van kötve a számla?

• gpetii
      gpetii
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.17, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!
      Nemrég regeltem Bwinre innen, beis fizettem megkaptam a 10×100$bonus-t meg itt a pokertermeknél beírtam a nevem ami helyén most egy pipa van, csak pontot nem kaptam még stategyre. Az lenne a kérdésem, hogy a pontokat csak később írja itt az oldal vagy vmit elronthattam a regisztrációnál?
  • 14 válasz
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Ha megkaptad a bónuszt, és itt az oldalon ki is van téve a pipa a BWin-es accod mellé, akkor be kell lennie kötve a számládnak. Meg fog az érkezni, néha nekem és másnak is vannak kisebb csúszások a pontok megérkezésének idejében(pl a legutolsó frissítés nekem jún 25-én volt). Szóval csak semmi pánik!:f_grin:
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      rendben, köszi a gyors választ.
      megnyugodtam:D
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      még mindig nem jött pont pedig azóta már elég sokat játszottam és a pokerstrategy freerollon is el tudtam indulni vele.
      viszont lehet, hogy mégis én rontottam el mert ha jól emlékszem a psvip1000 bónuszkódot csak regisztráció után adtam meg. De akkor hogy lehet hogy engedett regisztrálni a ps.freerollra?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Hogy sikeres volt-e a számlád bekötése, azt pontosan az Ügyfélszolgálatunk tudja megmondani. Írj egy üzenetet, és kérdezz rá (jelenleg angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven írhatsz).
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      Írnék csak az a baj hogy egyik nyelven se tudok rendesen:D
      ezért az lenne a kérésem, hogy valaki letudná nekem fordítani a következő szöveget:
      "Hello!
      Nemrég regisztráltam a Bwinre innen a pokerstrategyről, de a regisztrációnál a bónuszkódot csak utólag írtam be, de a bónuszt megkaptam csak pontokat nem kapok ide PS-re.Az lenne a kérdésem, hogy a számla be van-e kötve?
      Üdv.:Gál Péter"
      előre is köszi a fordítást:D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Ennyi is elég lesz:

"Hello!

I registered by the PokerStrategy to the Bwin 2-3 weeks ago, but unfortunately I didn't get my strategy points.
      Please take a look on my account, is it tracked by the PokerStrategy ?

Thank You!"
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      köszi szépen már válaszoltak is rá csak nem értem teljesen, hogy mit írtak de szerintem nemigazán kapcsolódik ahhoz amit kérdezni akartam.
      Ezt a választ kaptam:
      Dear gpetii,

We asked for a scanned copy for your identity card via email which we have not received yet.
      Please send a scanned copy of your identity card to:
      security@pokerstrategy.com
      Wealso require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you(e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out anyinformation not relevant for us).

Best regards,
      PatrickS
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      most mit lehetne csinálni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Be kellene küldened az adatokat amiket kérnek. Lehet, hogy amíg nem érkeznek meg az adataidat igazoló képek, addig nem kötik be a számlát, de ezt csak abból gondolom, hogy ezt küldték válaszképp. Tehát személyi, elöl hátul, és valami közüzemi számla, ami a nevedre szól, pl. villany, gáz, internet, kábel tv, stb.
    • Lunokhod
      Lunokhod
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.18, Hozzászólások: 7
      közüzemi számlát nemtudok küldeni mert még szüleimmel élek és az ő nevükre jön
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      bocsi előbb a bátyám nevén voltam bejelentkezve és véletlenül azzal írtam
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Bankszámla kivonat is jó. Ha az sincs, akkor írj a supportnak, hogy nem tudsz ilyet küldeni, és kérdezz rá, hogy a lakcímkártya jó lesz-e. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • gpetii
      gpetii
      Globális
      bankszámlakivonatot csak a megtakarítási számlámról kapok de a pénzt a folyószámláról utaltam.
      De szerintem a képeket nem a Bwin miatt kérik.
      Befizettem a Bwinre és a Pokerstarsra, a Full Tiltre pedig a kezdőtőkét kértem.
      A Pokerstarsal minden rendben van onnan kapom rendesen a pontokat.
      A Bwinnél megkaptam a bónuszt még a Pokerstrategy freerollra is nevezhettem vele.De úgy emlékszem, hogy a regisztrációnál elfelejtettem megadni a PSVIP1000 bónuszkódot amit utólag beírtam a Bwin oldalán a számlám->poker helyre és megkaptam a bónuszt.
      a Full Tiltre a kezdőtőke miatt amit kértek személyi és lakcímkártyát már elküldtem már kb 5 napja de még választ nem kaptam rá.
      Ez a Full Tiltes kezdőtőke annyira nem is lenne fontos csak a Bwinről kapnék pontokat.
      Valaki tudna nekem írni egy angol levelet ezzel a problémával?
      Előre is köszi!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Már írtam neked korábban egy angol üzenetet ezzel kapcsolatban.
      Ha arra ez a válasz jött, hogy igazold az adataidat, akkor ezt kellene megcsinálni.

A supporttal való levelezéshez megteszi a webfordító. A lényeg, hogy fogalmazz rövid tőmondatokban, így elkerülöd a félrefordítást, és a support is könnyen megérti majd a problémád.

http://www.webforditas.hu/index.php