Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL25 SB: QQ multiway pot

• Vakipapa
      Vakipapa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.17, Hozzászólások: 59
      $0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      SB(Hero) = ($21.05)
      BB = ($24.15)
      MP1 = ($25.10)
      MP2 = ($12.50)
      MP3 = ($4.35)
      CO = ($48.25)
      BU = ($23.65)

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      2 folds, MP3 raises to $0.75, CO calls $0.75, BU calls $0.75, Hero calls $0.65, BB folds.

Flop: ($3.25) 9, 5, 4 (4 players)
      Hero checks, MP3 checks, CO bets $2.00, BU calls $2.00, Hero raises to $8.5, MP3 folds, CO folds, BU calls $6.50.

Turn: ($22.25) J (2 players)
      Hero bets $11.80(All-In), BU calls $11.80.

River: ($45.85) Q (2 players)

Final Pot: $45.85.
  • 9 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Miez a preflop call?? 3BET!!!
    • Vakipapa
      Vakipapa
      Bronz
      Igen, teljesen rendben lett volna 3bet, csak az eredeti emelő shortstack, és nem akartam preflop allin kerülni, legjobb esetben egy coinflopre!! Az volt a baj hogy a pozícióm is elég gyenge volt (SB) ezért akartam inkább megnézni a flopot!!
      Még várok pár véleményt aztán írom a fejleményeket!! :f_cool:
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Elég "érdekes" hozzáállás... Miből veszed, hogy MP3 csak AK-val, vagy KK+-al emel??? Még egy SSS játékos is sokkal szélesebb skálával emel MP3-ból, de a kisletétesek nagy része nem is SSS-t játszik... Ha meg még egy QQ-val sem mersz rájuk visszaemelni. akkor mivel fogsz? Csak AA-KK-val?

Azt is hozzáteszem, hogy egy QQ nem teljesít jól egy ilyen multiway kasszában, ráadásul flop után pozíción kívül is leszel, ahogy írtad, ezek miatt pedig KÖTELEZŐ lett volna itt a 3bet.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nagyon rossz játék. Emelned kell hogy: védd a lapod, meg értéket nyerj!
      Fél stack ellen is gondolkodás nélkül berakok pre QQ-t, nemhogy 5 dollár ellen...

sztem BU nál sett volt és lemákoltad
    • Vakipapa
      Vakipapa
      Bronz
      Igen, igazatok van, emelnem kellett volna, csak sajnos előtte volt pár peches köröm (AA vs KK, AA vs JJ J riverrel), ezért tartottam kicsit az emeléstől, meg a pozícióm sem tetszett!! Szóval akkor egy pot körüli emelést kellett volna megejtenem!?
      Igen 99 volt nála, grat a jó readhez :f_cool:
    • Vakipapa
      Vakipapa
      Bronz
      Original von Vakipapa Igen, igazatok van, emelnem kellett volna, csak sajnos előtte volt pár peches köröm (AA vs KK, AA vs JJ J riverrel), ezért tartottam kicsit az emeléstől, meg a pozícióm sem tetszett!! Szóval akkor egy pot körüli emelést kellett volna megejtenem!?
      Igen 99 volt nála, grat a jó readhez :f_cool:
      Ha már egyszer nem emeltem preflop, akkor flop után is lassítanom kellett volna, nem toltam kicsit túl 3 ellenfél ellen?
      kösz mindent
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem szabad hogy az elözö peches handjeid befolyásoljanak a további játékodban, akkor inkább folytasd másnap.
      Flop után ilyen multiway potban, lassitanék, nem jászanám allinig, inkább végig megadogatnék, végülis elég jól el van rejtve a lapunk ereje, pl egy TT végig barrelezik..
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Raise preflop. QQ-val nem akarunk sok emberrel floppot nézni, és ha MP3 allin megy akkor easy call. SSS ellen simán jók vagyunk
    • Vakipapa
      Vakipapa
      Bronz
      Köszönöm a válaszokat!!
      üdv :f_cool: