MaxMad help pls.

• luckyboy18
      luckyboy18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.20, Hozzászólások: 34
      Már megint én zaklatlak.

Elküldtem nekik a megbeszélt képeket , személyi elöl hátul , lakcím elöl hátul , fotó a személyivel ,és azt írják harmadszorra is hogy nem érkezett meg.
      Már írtam nekik a segitségfül alatt, és feltöltöttem a képeket , képfeltöltőre is , belinkeltem nekik , és úgy sejó.

Dear luckyboy18,

We asked for a scanned copy for your identity card via email which we have not received yet.
      Please send a scanned copy of your identity card to:
      security@pokerstrategy.com
      Wealso require a proof of your residence, i.e. any bill adressed to you(e.g. gas, phone) or a bank statement (of course you can blank out anyinformation not relevant for us).

Best regards,
      pure

ezt a levelet kaptam újra.
      elküldöm nekik , még egyszer , ha nem sikerül , megint , valahogy nemlehetne úgy hogy elküldöm neked aképeket éste meg nekik?
      Szerintem amúgy megint elfelejtették hogy megbeszélted velük hogy nekem nem kell banki kivonat meg ilyenek , hanem elég a fotó.
      Segits légyszives.
  • 2 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Utána kérdeztem a dolognak, és úgy tűnik nincs semmi gond, azon kívül, hogy türelmetlen vagy... :f_pleased:
      Annyi üzenetet küldtél már a supportnak, hogy sikerül rendesen összekuszálnod a dolgokat. Ha írsz egy új üzenetet, mielőtt az előző üzeneted sorra kerülne (24-48 óra), akkor az "ügyed" ismét a sor végére kerül. Én azt az információt kaptam, hogy a kezdőtőkéd kiutalása már folyamatban van, írtam is korábban, hogy valószínűleg ezen a héten fog megérkezni. A folyamatot nem lehet meggyorsítani, egyszerűen ki kell várnod amíg megérkezik. Türelem... :s_cool:
    • luckyboy18
      luckyboy18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.20, Hozzászólások: 34
      Szia.
      Nagyon jól tudom hogy mindig a sor végére kerülök ha írok, ezért mindig megvártam amíg válaszolok.
      tegnap este néztem az emailem , és 3 üzenetet kaptam , security , srcurity , security , egymás után 3 mat.

egy óra eltolódással mindet.
      ezért kérdeztem , hogy már elküldtem nekik 3szor , és megint kérik.
      neharagudj , nem vagyok türelmetlen , mert most nincs netem , csak amire lesz , addigra azt akarom hogy meglegyen a kezdötőke.
      köszi a segítséget , szia