50$

• bkrisz15
      bkrisz15
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.30, Hozzászólások: 22
      sziasztok!
      Sokszori próbálkozás és levelezés után ezt a levelet kaptam az ügyfélszolgálattol: The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Jeff

Ez azt jelenti, hogy a pokerstarra valamiért tudják megadni a kezdőtőkét?
      Mit válaszoljak erre?
      köszi a segítséget.
  • 32 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Igen, ez azt jelenti, hogy sajnos nem tudjuk kiutalni a kezdőtőkét neked a PokerStarsra. Válassz egy másik termet a kezdőtőkés útmutatóból, és készítsd el a póker számládat. Miután végeztél evvel, vissza kell írnod az Ügyfélszolgálatnak, amiben közlöd az újonnan választott terem nevét, illetve az ott megadott felhasználói nevedet is.
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 16
      hello kicsit hiányos az angolom ezértha valaki tud segitsen az üzenet lefodításában!

Dear kerinemarta,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      Jeff

előre is köszönöm!
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      nézz körül itt és megleled a választ :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Helló!

Hogy ne kelljen keresgélni bemásolom ide is ;)
      Azért kaptad ezt a levelet, mert nem sikerült átküldeni a számládra a kezdőtőkét.

Azt írja a levél, hogy ellenőrizd (gondold át):
      -A mi linkünket használtad a letöltéshez
      -A cashierben minden adatot kitöltöttél
      -Bejelölted az információ megosztást
      -Jól írtad be a Starson választott IDt az oldalunkon.
      -Jó bónuszkódot, marketing kódot használtál.

Ha a 2,3,4-et rontottad el, azt utólag tudod javítani. Ha 1,5-öt, azt nem, de megpróbálhatsz írni a Stars supportjának, hogy most regisztráltál, és sajnos elrontottad, ezért nem vagy bekötve a PokerStrategyhez, é jó lenne, ha kijavítanák neked a regisztrációt.
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 5.004
      Hello!
      Sikeresen kitöltöttem a kvízt!
      Én a Mansion terembe kértem az 50 $-t úgy emlékszem meg január vége fele, de volt valami probléma és nem tudtam belépni ezt követően a terembe. úgyhogy hagytam a francba az egészet. Most újra instaláltam a szoftvert és sikerült is belépnem. Azonban a számlám állása 38.54
      ÁÁÁÁÁÁÁÁ
      SEMMI SEMMI SEMMI! MOST LÁTOM HOGY NEM $ HANEM EURÓ ;)
      KEZDEM A JÁTÉKOT!!! A SIKEREIMRŐL MAJD HALLOTOK!!!!
      HI
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      hajrá! :f_smile:
    • Steve001
      Steve001
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.22, Hozzászólások: 14
      Hello!Hasonló problémám lenne igaz én nem kaptam ilyen levelet de több mint egy hete megcsináltam a kvízt elvileg ki is kértem a kezdőtőkét a PokerStarsra de nem jött semmi eddig.Átnéztem hogy valamit elronthattam-e és úgynézki hogy elfelejtettem beírni a Marketingcode-ot.Na most ezt valahogy kilehetne javítani vagy ha írnom kellene a supportnak akkor azt hogy tehetném meg?Elnézést de nem igazán vagyok jártas ezekben a dolgokban.:)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A Stars supportnak a support@pokerstars.com -ra lehet írni.
      Kérdezz rá, hogy van-e még lehetőség arra, hogy utólag bekössék a számlád a PokerStrategyre.
      Kérlek ellenőrizd továbbá, hogy nem kaptál-e üzenetet itt, a Segítség menüben.
    • Steve001
      Steve001
      Bronz
      Megnéztem és nem kaptam levelet.Kis segítséget nem lehetne kérni üzenet írás terén ugyanis az angol tudásom elég hiányos.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A Starsnál van magyar support, tehát írhatod magyarul. :f_smile:
      Írd meg, hogy a mi linkünket használtad, stb, csak kimaradt a marketing kód.
    • Steve001
      Steve001
      Bronz
      Rendben, köszönöm a segítséget!
    • dudu36
      dudu36
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 1
      Üdvözletem!
      A kvíz után regisztráltam a Party poker oldalán.
      A kérésre elküldtem a Poker strategy-nek az adataimat igazoló email-t.
      Ez egy hete történt.
      Sem további kérést, választ nem kaptam, sem a kezdőtőkém nem érkezett meg a Party poker számlámra.
      Kérlek segítsetek, nem tudom, hogy elrontottam-e valamit.
      Ha egy másik terembe regisztrálok, pontosan mi a tennivalóm, hogy oda kérjem a kezdőtőkét?
      A barátommal pontosan egyszerre csináltuk végig a regisztrációt, visszaigazolást, Ő már rég megkapta a pénzét a 888-o n!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Nézd meg légyszíves, hogy nem kaptál-e üzenetet a Segítség menüben. Ha nem, akkor írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • PikesPeak
      PikesPeak
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.26, Hozzászólások: 7
      Sziasztok!

Én 5 napja regisztráltam,elméletileg mindent jól csináltam,el is küldtem a fényképeket,ahogyan kértétek,de még nem jött meg a kezdőtőke.Érdemes írnom a supportnak,vagy az 5nap még türelmi időn belül van?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Hát, ez épp határeset. 4-5 munkanapról van szó, tehát a hétvége nem számít bele. Sztem még várj 1-2 napot. :f_wink:
    • PikesPeak
      PikesPeak
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.26, Hozzászólások: 7
      Rendben,köszi. :)
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      A számitógépre már le volt töltve a pokerstars szoftver ezért nem töltöttem le mégegyszer hanem ott regisztráltam magam akkor ez most gond?
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      a számítógépre ahol a reg-et csináltam már le volt töltve a pokerstars szoftver és nem töltöttem le mégegyszer.ez most gond a bónusznál?
    • kerinemarta
      kerinemarta
      Bronz
      hol lehet az információ megosztást bejelölni?
    • 1
    • 2