50$ kezdőbonusz

• Seeinmytoeyes
      Seeinmytoeyes
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.27, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

3nappal ezelőtt regisztráltam, megcsináltam az 50$ tesztet,de még nem érkezett meg,lehet az is a probléma ,hogy mikor regisztráltam más eamailt adtam meg s későbbiekben megváltoztattam , és nem kaptam olyat az új címemre h az adataimat fényképezzem le, én azért lefényképeztem barátomtól elkértem a címet ahová küldeni kell.Elküldtem de azóta sincs semmi,vmi információt kaphatnék h mit rontottam el vagy hasonló?

Előre is köss !
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! A kezdőtőke kiutalása akár 4-5 munkanapig is eltarthat. Ha ez már letelt, írj egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, és kérdezz rá miért nem érkezett meg a kezdőtőke. Általában az szokott lenni a probléma, hogy nem az útmutató szerint készítetted a számlát, de pontos választ csak ők tudnak adni. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven tudjuk fogadni.
    • Seeinmytoeyes
      Seeinmytoeyes
      Globális
      oksa köszi, követtem az utasitast lépésröl lépésre nem hizsem h azzal van a probléma :/ e akkor még várok 2 napot azt meglássuk
    • Seeinmytoeyes
      Seeinmytoeyes
      Globális
      Dear Seeinmytoeyes,

My colleagues will check your email as soon as possible. Thanks for your patience.

Best regards,
      PatrickS

ezt irtak remelem minden megvan jol :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Te szombaton regisztráltál, onnantól a 4-5 munkanap az kb. csütörtök/péntek ezen a héten... :s_ugly:

Jelenleg azzal teheted a legtöbbet a kezdőtőkéd érdekében, hogy kivárod a sorod türelmesen... :f_thumbsup: