Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH TT pre push?

• Sterzik23
      Sterzik23
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.28, Hozzászólások: 497
      Hali!

A kisvak elég LAG fish, így ha csak callozom a 3betjét és feljön egy A (amivel 3betelhetett) dobnom kell, így viszont még egy 4bet/pushhal elől éreztem magam. Helyesen cselekedtem? A többi már az rng ajándéka :) .

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $13.24
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $3.76
      Hero:
      $10.88

0.05/0.1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with T:diamond: , T:heart: . MP3 posts a blind of $0.10.
      MP3 checks, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, SB raises to $1.10, 3 folds, Hero raises to $10.88 (All-In), SB calls $9.78.

Flop: ($22.06) J:club: , T:club: , A:heart:
      Turn: ($22.06) T:spade:
      River: ($22.06) 4:club: (2 players)

Final Pot: $22.06

Results follow (highlight to see):
      Hero shows four of a kind, tens (Td Th)
      SB shows two pairs, aces and tens (Ac 3s)

Hero wins with four of a kind, tens (Td Th)
  • 2 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      36 hand nem minta én is ültem már bent 50 hand után 42/42el
      a 3bet rangét kéne tudni, nem a VPIPt/PFR-t

BTN 3betelőre én is toltam már rá 88al vak v BTN harcban de én róla megvártam jó pár handet meg láttam mutatást is 3betelt potba Q9sel...

sima call 0,5öt kell megadod megvan az odds. AJ szerű lapra tippelek....
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Elég bénát emel rád, felesleges blöffbe fordítani itt egy TT-t, ahhoz túl jó lap. Itt jó oddsokat kapsz a callra, ráadásul IP leszel postflop, nem kell pusholni, mert azt jó eséllyel csak a tiednél jobb lap adja meg, esetleg egy AK, de az ellen is csak flip.