[SH] NL2 SH:AA fold or call?

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Button ($5.78)
      SB ($9.95)
      BB ($1.80)
      UTG ($1.58)
      Hero ($2.86)
      CO ($4.07)

Preflop: Hero is MP with A[:club:] , A[:spade:] . CO posts a blind of $0.02.
      UTG raises to $0.06, Hero calls $0.06, 3 folds, BB calls $0.04.

Flop: ($0.21) J[:spade:] , 9[:club:] , Q[:diamond:] (3 players)
      BB bets $1.74 (All-In), UTG folds, Hero calls $1.74.

Turn: ($3.69) 7[:club:] (2 players, 1 all-in)

River: ($3.69) K[:heart:] (2 players, 1 all-in)

Final Pot: $3.69

Flop??f or c ??

pre azért döntöttem a coldcall mellett,mivel nagyon nit volt az imagem, UTG,illetve SB nagyon agro volt ilyen 80/40et játszottak,ha 3 beteltem/squezzeltem (néha sc-vel) őket instafoldoltak,úgyanígy tettek ha openraiseltem.

villain:20/9/0.86

Igazából valszeg a foldban nagyobb EV-van de nem tudtam eldobni..:/
  • 3 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      már látom magam előtt a J10 910et ahogy pushol az 1 pár + OESD val

ez ne zavarjon ha dobnak amikor pf akciózol, valószínű azért mert rossz lapjuk van. ez ne tartson vissza. nálam nem opció a AA KK cold call 3bet callról lehet szó...
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Sőt, ha preflop emelsz és ők dobnak, az is read. Ha valamiért mégis tartják vagy visszaemelnek, akkor valószínű van lapjuk. Egyenes játék ^^

Ebből kifolyólag én erős párokat JJ+, esetleg AK, AQ-t tudok elképzelni nála. Ezt mutatja a 9-es pfr is.

Ennek ellenére eléggé nehéz döntés, valszeg adnám én is aztán imátkoznék a csodáért :f_ugly:
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

PF 3bet!!!! Mégiscsak UTG-ből emelt hátha nagy lap van nála, és inkább nyerj keveset, mint bukj egy full beülőt az AA-al.

Így játszva ezt én sem tudnám elengedni, rengeteg rosszabb lap van, amivel ezt csinálhatja. TT, KK, KQ, AQ, JT, QT