Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL2 SH:AJ riveren min.raise....

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

MP ($2.30)
      CO ($3.15)
      Button ($4.27)
      SB ($1)
      Hero ($2.03)
      UTG ($5.24)

Preflop: Hero is BB with J[:spade:] , A[:club:] .
      3 folds, Button calls $0.02, SB completes, Hero raises to $0.12, Button calls $0.10, SB folds.

Flop: ($0.26) 5[:spade:] , T[:club:] , T[:spade:] (2 players)
      Hero bets $0.12, Button calls $0.12.

Turn: ($0.50) J[:diamond:] (2 players)
      Hero bets $0.3, Button calls $0.30.

River: ($1.10) 3[:club:] (2 players)
      Hero bets $0.5, Button raises to $1, Hero folds.

Final Pot: $2.60

enemy:52/6/0.59 170 hand
      river?
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      én egy turn c/c river blockbet ezt a linet most találtam ki lehet hülyeség :D
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Blöffnek elég gyenge az a 12 centes nyitás. Mehet az 18 centig is.
      Turn-ön megérkezik egy kedvező lap. Én legalább 35-40centig nyitottam volna.
      Riveren megint fél pot alatt nyitottál. Ha már nyitsz, akkor is legalább fél potot vagy annál kicsitnagyobbat. 75centet nyitottam volna.

Szerintem érezte rajtad a gyengeséget ezért egy minrézt bepróbált riveren. 52/6-al bármi lehet nála. És hozta a passzív stílusát, vagyis nem hiszem, hogy talált volna valami monstert.

De ha márígy tolta, én megadtam volna neki, legalább látom mivel csinál ilyet. Ha settel is így slowplayel, akkor megy note-ba.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      megjött a J turnön, egyből azt gondolná az ember hogy jajj de jó lapunk van...nyissunk... de valahogy nem érzem pluszosnak. milyen laptól vrunk callt?

turnön megpróbálhatnak floatolni, FDre emelni 5össel kisebb ppvel gyngébb Jvel... szerintem turn c/c az nálam biztos.... river blockbet hatásos lehet szerintem... Ász magastólis kaphatunk callt... nem egyszer adták már meg vele..
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Nem írtam seholsem, hogy "Jajjdejó lapunk van". :-\ Nem tudom miért írtad ezt így. Nah mindegy. Én a nyitás stílusára céloztam. Ha már nyit, akkor azt agresszíven és ne kicsiket, fél pot alattiakat, hanem olyanokat, amelyek elrontják sok lap jóit.
      Egyébként meg riveren a setten kívül csak QQ+ ver. Ez elég kevés lap.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      általánosságban irtam azt. nem a kommentedre reagáltam konkrétan.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Flop nagyobb bet, ahogy azt wago is írta.
      Turn-ön megjött a top párunk, mindenképp betelni kell, hogy védekezzünk a színhúzóval szemben, valamint egy ilyen passzív játékos ellen értékért is, mert arra hiába várunk, hogy egy check után beteljen valami draw-val, vagy akár egy 66-99 kézbe párral. Viszont a betméret itt is kicsi. Riveren mehet a valuebet, ha calling station.